Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΕΠΙΛΟΓΗ CONTROLLER - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

STELVASControlleristMember since 2017
stlvs wrote :
Απο αυτα που εχω διαβασει εδω: https://www.facebook.com/groups/245522469669763/ ,πρεπει να κανεις ολα τα firmware updates με τη σειρα,ειδικα το 1.13 γιατι,λενε, ειναι σημαντικο..το τελευταιο update (1.15) ενω το βγαλανε για να λυσει καποια προβληματα με τα jog,ισως δημιουργει καποια αλλα,οποτε προτεινουνε να μεινεις στο 1.14..Επισης θα πρεπει να κανεις και ενα jog calibration ειτε auto ειτε manual (οδηγιες θα βρεις στο site της Mixars,θα επισημανω κι εγω ενα βιντεακι στο τελος)

* Οταν με το καλο το δουλεψεις,θα ηθελα να μοιραστεις τις εντυπωσεις σου,γιατι οπως καταλαβαινεις με τοσες πληροφοριες που εχω συγκεντρωσει,ειμαι στο τσακ να την παρω κι εγω

https://www.youtube.com/watch?v=AGXWyq4Nl0I&fbclid=IwAR3iRBQyqMwt6M8Nta0fu0K8PvBXax44KkDDV3I5mPleoJuiSzV0A2wrC3A




Ok.Μολις μπορεσω θα ενημερωσω.Ευχαριστω.
 

Posted Tue 14 Jan 20 @ 11:08 pm
stlvsPRO InfinityMember since 2018
Καλημερα φιλε μου..το Mixars Primo το δουλεψες με το Virtual;;Ολα καλα;;ποιες ειναι οι εντυπωσεις σου;
 

Posted Thu 23 Jan 20 @ 1:23 pm
STELVASControlleristMember since 2017
Φιλε stlvs καθ'οτι δεν ειμαι επαγγελματιας δεν το εχω δουλεψει ακομα σε μαγαζι.Το εχω ομως δουλεψει στο σπιτι με ενεργα επαγγελματικα ηχεια 1400W 3-4 Φορες για 15-20 λεπτα.Γενικα μπορω να σου πω πως ειναι αρκετα καλη ποιοτητα κατασκευης και λειτουργει πολη καλα με το virtual αν και δεν εχω ακομα κατεβασει drivers και firmwires, γι'αυτο δεν σου εχω απαντησει μεχρι τωρα.Το μονο θεμα που εχω ειναι οτι το δεξι (hardware) channel εφε,δεν λειτουργει σαν hardware,το αριστερο παλι λειτουργει και για το δεξι. Οταν περασω τις αναβαθμισεις και το δουλεψω λιγο ακομα θα ξαναγραψω.Παντως γενικα μεχρι τωρα φαινεται πολλη καλη αγορα και δεν το εχω μετανοιωσει που την αγορασα.Το μελλον βεβαια δα δειξει.Αυτα.
 

Posted Thu 23 Jan 20 @ 6:28 pm
stlvsPRO InfinityMember since 2018
STELVAS wrote :
Φιλε stlvs καθ'οτι δεν ειμαι επαγγελματιας δεν το εχω δουλεψει ακομα σε μαγαζι.Το εχω ομως δουλεψει στο σπιτι με ενεργα επαγγελματικα ηχεια 1400W 3-4 Φορες για 15-20 λεπτα.Γενικα μπορω να σου πω πως ειναι αρκετα καλη ποιοτητα κατασκευης και λειτουργει πολη καλα με το virtual αν και δεν εχω ακομα κατεβασει drivers και firmwires, γι'αυτο δεν σου εχω απαντησει μεχρι τωρα.Το μονο θεμα που εχω ειναι οτι το δεξι (hardware) channel εφε,δεν λειτουργει σαν hardware,το αριστερο παλι λειτουργει και για το δεξι. Οταν περασω τις αναβαθμισεις και το δουλεψω λιγο ακομα θα ξαναγραψω.Παντως γενικα μεχρι τωρα φαινεται πολλη καλη αγορα και δεν το εχω μετανοιωσει που την αγορασα.Το μελλον βεβαια δα δειξει.Αυτα.


Σ' ευχαριστω φιλε μου,ευχομαι να ειναι ενταξει ολα και να τη χαρεις
 

Posted Fri 24 Jan 20 @ 3:21 pm


(Old topics and forums are automatically closed)