Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Pionner Xdj Rx

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Vas1975PRO SubscriberMember since 2007
Παιδια τις καλησπέρες μου. Έχω την Xdj Rx και γενικως παίζω με το RB. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι τι γίνετε με τη κονσόλα;; Πότε θα έχει επίσημο support;; Δεν έχω άδεια αλλά σκέφτομαι να aγοράσω εφόσον με βολεύει με το VD, αλλά και να το δοκιμάσω έστω και λίγο.
 

Posted Sun 02 Jul 17 @ 11:46 am
Επίσημο support θα βγει λογικά την Δευτέρα, αλλά θα είναι διαθέσιμο σε "επίσημη" έκδοση την επόμενη Δευτέρα.
 

Posted Wed 05 Jul 17 @ 3:35 pm
Vas1975PRO SubscriberMember since 2007
Τέλεια! Μπόρω να το δοκίμασω για μερικές ώρες πριν καταλήξω;;; Ή πρέπει να αγοράσω άδεια;
 

Posted Wed 05 Jul 17 @ 7:55 pm
Όταν βγει το επίσημο support θα μπορείς να τη δοκιμάσεις στην αρχή για μερικές μέρες, και μετά για 10 λεπτά κάθε φορά που θα ξεκινάς το πρόγραμμα
 

Posted Thu 06 Jul 17 @ 6:32 am
Vas1975PRO SubscriberMember since 2007
Phantom σε υπερευχαριστώ!
 

Posted Sat 08 Jul 17 @ 12:58 pm
Vas1975PRO SubscriberMember since 2007
Phantom το κατέβασα το πρόγραμμα και έκανα early access update. Είδε τη κονσόλα έκανε ξεκίνημα με τη νέα έκδοση αλλά κάτι δε πάει καλά και επανεκκινείται συνεχώς το VD 4-5 φορές μέχρι που σταματάει και πρέπει να ξανα ανοίξω το πρόγραμμα εγώ. Και πάλι τα ίδια. Επανεκκινείται μόνο του. Σβήνω το internet (γιατί παρατήρησα πως όταν κάνει download κάνει επανεκκίνηση) και τότε όλα εντάξει. (Έπαιξα βέβαια για μερικά λεπτά και δεν είδα συμπεριφορά μετά απο ώρα). Αλλά το κύριο θέμα μου είναι πως ενώ σχεδόν όλα δουλεύουν κανονικά, τα effe της κονσόλας δεν διαβάζουν τα beat του εκάστοτε deck. Πρέπει να κάνω tap συνέχεια για να βρω τα beat που θέλω. Δεν έχω κάνει κάτι καλά ή απλά δεν υποστηρίζεται αυτό; Όλα αυτά σε windows 10 (Αυθεντικά). Σε laptop με windows 7 (Σπασμένα) ειναι ακριβώς η ίδια συμπεριφορά προ επίσημου support απο VD. Δεν έχει τα λαμπάκια αναμέννα και όλα τα σχετικά που κατα καιρούς έχουν πέσει στη αντίληψη σου. Μήπως δεν έχω κάνει κάτι καλά;;;
 

Posted Sun 16 Jul 17 @ 1:52 pm


(Old topics and forums are automatically closed)