Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΕΚΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ PRO INFINITY

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπερα σε ολη την παρεα

Εχω VD LE απο το ERGO V που αγορασα και θελω να μαθω αν υπαρχει με τα σημερινα δεδομενα εκπτωση λογω της υπαρξης VD LE για ON LINE ΑΓΟΡΑ (UPGRADE) ΣΕ PRO INFINITY.

Επισις θελω να μαθω αν ισχυει το οτι μαζι με το VDJ PRO INFINITY παιρνω και ως δωρο το VDJ PRO FULL 7 το οποιο και στην ουσια ειναι αυτο που θελω και να εγγατστησω λογω του οτι με βολευει γενικοτερα περισσοτερο σε σχεση με το VDJ PRO INFINITY.
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:15 pm
1) Ναι υπάρχει, αλλά είναι πολύ πιο μικρή σε σχέση με το παρελθόν.
Για να την δεις πήγαινε στην σελίδα αγοράς http://www.virtualdj.com/buy/index.html βάλε το serial number της LE εκεί που λέει "Discount Prices" και πάτα το κουμπί "Check"

2) Ναι ισχύει. Όταν αγοράζεις άδεια PRO Infinity παίρνεις και την άδεια 7 PRO Full
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:17 pm
Phantom στην τιμη που θα μου πει το site απο τον ελεγχο αυτο να προσθεσω και ΦΠΑ για να βγαλω ετσι το τελικο κοστος της αγορασ μου αυτης???
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:22 pm
Βασικά θα πρέπει να υπολογίσεις μετατροπή δολαρίων σε ευρώ και στη συνέχεια το ΦΠΑ.
Αν πας να προχωρήσεις σε αγορά το σύστημα θα τα κάνει αυτά αυτόματα για σένα όταν θα σου ζητήσει τα στοιχεία για την χρέωση. Οπότε το ποσό που θα δεις εκεί θα είναι το τελικό (δεν σε χρεώνει αν δεν κάνεις confirm στην ΕΠΟΜΕΝΗ σελίδα από αυτή που βάζεις τα στοιχεία της κάρτας σου, να το ξέρεις)
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:25 pm
Γινεται με prepaid card της τραπεζας πειραιως???
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:27 pm
Φυσικά.
Και με debit card γίνεται αν θες (χρεωτική = κάρτα ανάληψης μετρητών)
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:29 pm
Σε ευχαριστω πολυ για ακομα μια φορα κλ σνχ.
 

Posted Mon 04 May 15 @ 12:30 pm


(Old topics and forums are automatically closed)