Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Αναβάθμιση παλιάς έκδοσης με πληρωμή (VirtualDJ 3 LE DJConsole MK2)

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
Καλημέρα.να ρωτήσω κι εγώ κάτι...έχω αυτήν την έκδοση απο παλιάάάάά και σκέφτομαι να αναβαθμιστώ!έψαξα για την έκδοση 8 και βάζοντας το serial number μου και την κονσόλα που έχω(HERCULES DJConsole MK2)μου έβγαλε πως μπορώ να πάρω την έκδοση VirtualDJ PLUS 'DJCMK2' με 89 δολλάρια(αντί 99 δολλαρίων αρχικά)!ξέρετε αν αυτή η έκδοση είναι η 8 και θα έχω πλήρη λειτουργία και μελλοντικά updates ???για την άλλη δεν το συζητάω γιατί βγαίνει πολύ εκτός budget : VirtualDJ PRO 'Infinity' : 279δολλάρια(απο 299 δολλάρια).

Ευχαριστώ
 

Posted Sat 06 Sep 14 @ 4:28 am
Ναι θα δουλεύει τέλεια αλλά μόνο γι αυτό το controller. Αν θες να αλλάξεις controller θα πρέπει να ξανααγοράσεις άδεια. Επίσης θα πρέπει να σκεφτείς τι θα κάνεις με την database σου.
 

Posted Sat 06 Sep 14 @ 7:57 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Εννοείς πως δεν θα διαβάσει την παλιά και θα πρέπει να ξανακάνω άλλη μια φορά την διαδικασία : add to database τα folders με την μουσική μου?
 

Posted Sat 06 Sep 14 @ 8:05 am
Με την έκδοση 8 δεν χρειάζεται να κατεβάσεις άλλο πρόγραμμα σε περίπτωση που αλλάξεις controller. Απλά πρέπει να αγοράσεις και άλλη άδεια για τον καινούργιο σου controller (μιλάμε για την έκδοση PLUS πάντα)

Σημείωση:
Η έκδοση PLUS είναι σχεδόν σαν το PRO, αλλά όχι το PRO.
Έχει τους εξής περιορισμούς:

1) Δεν μπορεί (βάση της EULA) να χρησιμοποιηθεί επαγγελματικά (δηλαδή να κερδίζεις χρήματα χρησιμοποιώντας αυτή την έκδοση του προγράμματος)
2) Δεν μπορείς να αφαιρέσεις ή να αλλάξεις θέση και μέγεθος στο λογότυπο του VirtualDj από την έξοδο του βίντεο (παρόλα αυτά μπορείς να έχεις βίντεο σε πλήρη οθόνη)
3) Δεν μπορείς να κάνεις broadcast σε web-servers
4) Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις timecodes
5) Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις κανένα advanced audio config που δεν υποστηρίζεται από την κονσόλα για την οποία έχεις αγορασμένη άδεια.
Και φυσικά
6) Μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο με τους controllers για τους οποίους έχεις αγοράσει άδεια.
 

Posted Mon 08 Sep 14 @ 11:30 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Κατατοπιστικότατος!!!

Thanxxxxxx
 

Posted Mon 08 Sep 14 @ 3:20 pm


(Old topics and forums are automatically closed)