Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Track Problem

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

stilusLE userMember since 2012
Καλησπερα εχω ενα μικρο προβληματακι με το virtual...Γιατι ενω τα περισσοτερο τραγουδια τα φορτωνει κανονικα σε καποια κομματια δεν ολοκληρωνει την κυματομορφη και πρεπει να κανεις swift το κομματι για να την ολοκληρωσει?
 

Posted Fri 23 Aug 13 @ 1:43 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
stilus wrote :
Καλησπερα εχω ενα μικρο προβληματακι με το virtual...Γιατι ενω τα περισσοτερο τραγουδια τα φορτωνει κανονικα σε καποια κομματια δεν ολοκληρωνει την κυματομορφη και πρεπει να κανεις swift το κομματι για να την ολοκληρωσει?


ta tragoydia soy einai apo youtube ?
 

Posted Fri 23 Aug 13 @ 1:48 pm
stilusLE userMember since 2012
Οχι τα συγκεκριμενα που μου το κανει αυτο δεν ειναι αλλα εχω δοκιμασει και αυτο που λες και τα κομματια απο youtube τα φορτωνει κανονικα....μου το εχει κανει και σε κομματι 2013 (320) και σε κομματι 1995 (128)
 

Posted Fri 23 Aug 13 @ 1:54 pm
Κατά πάσα πιθανότητα είναι αρχεία VBR με χαλασμένο header. Διαφορετικά είναι αρχεία μεγαλύτερα από 15min
 

Posted Fri 23 Aug 13 @ 2:48 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
stilus wrote :
Οχι τα συγκεκριμενα που μου το κανει αυτο δεν ειναι αλλα εχω δοκιμασει και αυτο που λες και τα κομματια απο youtube τα φορτωνει κανονικα....μου το εχει κανει και σε κομματι 2013 (320) και σε κομματι 1995 (128)

se rotisa gia ta arxeia soy an einai apo youtube eno kanonika 8a eprepe na rotisw an h metatropitoys exei ginei me to xing encoder
giati kapia site xrisimopoioyn ton en logo encoder gia thn metatroph ton videos apo youtube.
tora an einai ta arxeia pano apo 15 lepta o xronos toys einai fisiologiko
 

Posted Sat 24 Aug 13 @ 6:49 am


(Old topics and forums are automatically closed)