Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: προβλημα με ονομα τραγουδιου

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Εχω κατεβασει ενα τραγουδι αλλα οταν πηγα να το παιξω δεν ηταν σωστα τα beat τοθ, οποτε αποφασισα να το κατεβασω απο αλλου... εκανα delete το προιγουμενο και κατεβασα το νεο και το εκανα save με το ιδιο ακριβως ονομα που εκανα και το προιγουμενο
στο search ομως του virtual dj μου εμφανιζει μονο το παλιο τραγουδι που ειναι λανθασμενο και οχι το καινουργιο παρολο που διαγραψα το παλιο...
μονο οταν κανω rename το καινουργιο τραγουδι μου εμφανιζει αυτο στο search
υπαρχει κανενας τροπος να μου το εμφανιζει αλλα το ονομα του τραγουδιου να ειναι αυτο που ειχα αρχικα?
 

Posted Tue 21 May 13 @ 10:59 am
Δεξί κλικ στον φάκελο που βρίσκεται το τραγούδι, Reload TAGS
 

Posted Wed 22 May 13 @ 12:19 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ousiastika ksegelases to programma bazontas ena diaforetiko arxeio me allo onoma !, auto mporei na exei diaforetiko gain / bpm klp
Ara, oxi mono reload to tag / file info, alla prepei na ksanakaneis analyze to track (scan for Bpm)
 

Posted Wed 22 May 13 @ 12:48 am
οταν παταω δεκσι κλικ στον φακελο με το τραγουδι μου εχει recurse, search for tags και search for bpm.. δοκιμασα και τα 3 αλλα το προβλημα δεν λυθηκε οταν εχω το ονομα του τραγουδιου στην αρχικη του ονομασια
παρ'ολα αυτα οταν το κανω rename ειναι ολα οκ (και τα beats και τα bpm-128)
μαλλον απο οτι φενεται θα το αφισω με την δευτερη ονομασια που δεν εχει προβλημα
ευχαριστω για τον χρονο σας!
 

Posted Wed 22 May 13 @ 5:01 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
deksi click oxi ston fakelo alla sto tragoudi.
Prepei na epilekseis pano apo ena arxeio gia na emfanistei to menu batch...
(Alios me ena mono mporeis na to kaneis apo to file info)

http://prntscr.com/163osb
 

Posted Wed 22 May 13 @ 7:36 am
oκ ειναι τωρα!
ευχαριστω πολυ να σε καλα!!
 

Posted Wed 22 May 13 @ 9:41 am
Τραγούδι που ενώ στο φάκελο του στο σκληρό του υπολογιστη έμφανίζει κανονικά τίτλο και καλλιτέχνη, όταν το ανοίγω μέσω virtual δε γράφει τίποτα. Τα BPM τα εμφανίζει κανονικά.Τι μπορεί να συμβαίνει? Καμμια πρόταση?
 

Posted Thu 15 Aug 13 @ 5:52 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Epelekse to mazi me merka alla arxeis - Deksi klick - > Batch - > Title From Filename....
An auto sou douleuei pes bye bye sta tags !...
 

Posted Thu 15 Aug 13 @ 6:42 pm
Σ ευχαριστω πολύ.
 

Posted Mon 19 Aug 13 @ 2:41 am


(Old topics and forums are automatically closed)