Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: denon mc 3000 or reloop tm2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

denon mc 3000 or reloop tm2 tis eida kai tis dyo alla klino pros thn dennon moy fanike pio sobari kataskeyh.tha hthela kai tis gnomes sas..
 

Posted Sun 07 Apr 13 @ 6:38 am
Προσωπικά εγώ θα προτιμούσα την Denon.Ωραία κατασκευή και ιδίως τα κουμπιά της.Είναι κατά πάσα πιθανότητα η επόμενη αγορά μου... ;)
 

Posted Sun 07 Apr 13 @ 6:57 am
και εγω μαλλον εκει θα καταληξω ..αν και η reloop h jockey 3 εχει καλες κριτικες..,στα ξενα φορουμ λενε οτι εχει ενα θεμα με τα jogs alla kata ta alla einai poli kali kai kateskeyh kai hxo οσο για την denon λενε οτι εχει θεμα στα κουμπια οτι μετα απο χρηση δεν ακουνε...
 

Posted Fri 12 Apr 13 @ 4:56 am
ankosPRO InfinityMember since 2009
5547989 wrote :
και εγω μαλλον εκει θα καταληξω ..αν και η reloop h jockey 3 εχει καλες κριτικες..,στα ξενα φορουμ λενε οτι εχει ενα θεμα με τα jogs alla kata ta alla einai poli kali kai kateskeyh kai hxo οσο για την denon λενε οτι εχει θεμα στα κουμπια οτι μετα απο χρηση δεν ακουνε...


και ο mc3000 και ο mc6000 έχει θεμα με τα κουμπιά αλλά φυσικά είναι και ο τρόπος που τα πατας.Σε μένα προσωπικά δεν εχουν βγάλει προβλημα.Απο τους τρεις κοντρολερ που έχω ο ένας 6000 που αγορασα μεταχειρισμενο ειχε πρόβλημα στο cue και στο play.Τα κουμπιά
αντικατασταθηκαν απο εμενα με κοστος 6 ευρώ.
 

Posted Fri 12 Apr 13 @ 6:44 am
θεωρεις οτι ο denon einai kalitero mixanima apo to jockey 3?
 

Posted Fri 12 Apr 13 @ 7:33 am
ankosPRO InfinityMember since 2009
5547989 wrote :
θεωρεις οτι ο denon einai kalitero mixanima apo to jockey 3?


Δεν μπορώ να εκφερω γνώμη επειδή δεν εχω δουλέψει το jockey 3.
Εμένα ο 6000 ήταν αυτο που ακριβως ζητούσα και ο 3000 για back up.
 

Posted Fri 12 Apr 13 @ 8:36 am
παντως εσενα τα μπουτονσ ακουνε καλα δεν εχεισ καποιο θεμα?
 

Posted Fri 12 Apr 13 @ 9:03 am
ankosPRO InfinityMember since 2009
οχι δεν έχω θέμα.Καλό ήταν να μπορούσες να δοκιμάσεις την αισθηση των κουμπιών γιατι αν εχεις συνηθεισει απο pioneer δεν θα σου αρέσει.Ο γιος μου παίζει με ergo και οταν έρχεται κοντά μου και παίζει με denon είναι για πολλά γέλια το πως πατάει τα κουμπια με τον μεγάλο δακτυλο.
 

Posted Fri 12 Apr 13 @ 9:42 am


(Old topics and forums are automatically closed)