Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΗΧΟ SOS ??

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Γεια σας σε ολα τα μελη του forum......

Exω την DDJ ERGO V με το VIRTUAL DJ LE οταν την πηρα την δουλευα με ενα λαπτοπ acer με windows 7 και δουλευε κανονικα..........

Απο εχτες πηρα ενα καινουριο λαπτοπ toshipa με windows 8 κανο ολες της απαραιτητες ρυθμισεις συνδεο την κονσολα και μου κανει παραμορφοση στον ηχο, και την παραμορφοση μου την κανει και στα ακουστικα......χρου χρου

Μηπος επαθε κατι η καρτα ηχου του ergov?.....δεν μπορω να βρω με τιποτα τι φτεει εχω κανει τα παντα....(αλλαξα θυρα usb,ξανα περασα το προγραμμα)......

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑΤΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.

Ευχαριστω εκ τον προτερον.......
 

Posted Wed 16 Jan 13 @ 10:54 am
ankosPRO InfinityMember since 2009
τσεκαρε τις ρυθμισεις της κάρτας ήχου της ergo.Συγκεκριμένα τι τιμες έχει το latency
 

Posted Wed 16 Jan 13 @ 12:46 pm
δηλαδη μπορεις να μου πεις ποιο συγκεκριμενα τι να κανο?......εκει που λεει 24 bit 64 buffer??
 

Posted Wed 16 Jan 13 @ 1:18 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
vipdjvasilis wrote :
δηλαδη μπορεις να μου πεις ποιο συγκεκριμενα τι να κανο?......εκει που λεει 24 bit 64 buffer??

ρύθμισε το Latancy sto 10.1
και ξανά δές αν φτιάχνει ο ήχος!
 

Posted Wed 16 Jan 13 @ 1:25 pm
djsadim wrote :
vipdjvasilis wrote :
δηλαδη μπορεις να μου πεις ποιο συγκεκριμενα τι να κανο?......εκει που λεει 24 bit 64 buffer??

ρύθμισε το Latancy sto 10.1
και ξανά δές αν φτιάχνει ο ήχος!


οκ θα δοκιμασω και θα σας πω ευχαριστω......
 

Posted Wed 16 Jan 13 @ 1:41 pm
loipon piga sto spiti anoigo konsola kai laptop kai doulevoun kanonika.............xoris na piraxo to latency diladi tora einai sto 5,8-256 buffer...to douleva oloi tin nyxta kanena provlima...

meta thimithika oti sto spiti otan setara ton ypologisti ton hxa mono stin bataria kai se mia stigmi mou epese h tasi giati eithele reuma..isos diavase kapoia vlavi h karta hxou ap to kai meta xeplokare.....xero go ti na po.
 

Posted Thu 17 Jan 13 @ 9:43 am


(Old topics and forums are automatically closed)