Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: 2 αποριες

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

για σας παιδιά και καλή χρονιά . Λοιπόν έχω 2 απορίες η μια είναι πως όταν κάνω scratch και μετά αφήσω το jog σαν να έχει αργή απόκριση έτσι ώστε να παίξει κανονικά το τραγούδι. φταίει κάποια ρύθμιση? Δεν το δουλεύω με το asio
και μια άλλη απορία υπάρχει τρόπος όταν κάνω εγγραφή , τα τραγούδια που παίζω να τα γραφεί σε διαφορετικά κανάλια έτσι ώστε να μπορώ να τα επεξεργάζομαι. π.χ γίνετε με το ablenton live μέσω rewire και αν ναι πως?
Ευχαριστώ
 

Posted Mon 31 Dec 12 @ 8:40 am
κανείς ρε guys?
 

Posted Sun 06 Jan 13 @ 12:44 pm
Για το πρωτο ερωτημα σου η απαντηση ειναι οτι οταν κανεις scratch και αφηνεις το κομματι να "φυγει" παντα δινεις μια σχετικη ωθηση οπως ακριβως εκανες και με τα βινυλια με τα mkII.....
Για το δευτερο ερωτημα σου πρεπει να γινεις λιγο πιο σαφης γιατι εγω προσωπικα δεν καταλαβαινω τι εννοεις...
 

Posted Sun 06 Jan 13 @ 1:51 pm
να κάνω για παράδειγμα εγγραφή με το virtual dj αλλά ότι γραφεί να το στέλνει στο ablenton live σε διαφορετικό κανάλι το κάθε κομμάτι που παίζω έτσι ώστε να μπορώ να το επεξεργαστώ μετά αν θέλω.
 

Posted Sun 06 Jan 13 @ 5:21 pm
exo to vdj gia tin hercules mp3 e2 kai eki pou einai gia na agoraso tin pro ekdosi mou lei pos an valw to DJ mp3 serial number i timi kateveni,,
to 8ema mou einai an to agoraso to vdj me kodiko kai mou kani Upgrade 8a boro na to xrisimopio opos tin pro ekdosi i mono me tin mp3 e2 ??
 

Posted Sun 21 Apr 13 @ 7:15 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
1234alex wrote :
exo to vdj gia tin hercules mp3 e2 kai eki pou einai gia na agoraso tin pro ekdosi mou lei pos an valw to DJ mp3 serial number i timi kateveni,,
to 8ema mou einai an to agoraso to vdj me kodiko kai mou kani Upgrade 8a boro na to xrisimopio opos tin pro ekdosi i mono me tin mp3 e2 ??

αγοράζοντας την προ έχεις την προ και μπορείς να την χρησιμοποιήσεις με όπιον κοντρολερ θελεις την έκπτωση στην κάνει γιατί έχεις αγοράσεις τον κοντρολερ χωρίς κανένα περιορισμό!!!!

 

Posted Sun 21 Apr 13 @ 7:26 am


(Old topics and forums are automatically closed)