Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: βοηθεια με λαπτοπ!!!!!!!

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

παιδες θα ηθελα την γνωμη σας για το τι να κανω με το λαπτοπ που εχω..ειναι ενα toshiba satellite c660d με επεξεργαστη amd e240 1,5ghz 2 gb ram 64 bit..εχω το controller e2 mp3 και μια καρτα ηχου soundblaster μονο για ακουστικα και θελω να αγορασω η καρτα ηχου η ενα αλλο controller με καρτα ηχου πανω για καλυτερο ηχο..εχω κανει ολα αυτα που εχουμε πει στο λαπτοπ(δν βγαζει ουτε μια κοκκινη μπαρα στο latency cheker κλπ)κ δουλευει με αξιοπρεπεια ως τορα..αλλα αυτα π εχω υπ οψιν να αγορασω απαιτουν καλυτερο επεξεργαστη..οποιος μπορει ας μου πει καμια γνωμη για το τι να κανω η να προτεινει τι να αγορασω(μεχρι 200Ε)..ευχαριστω
 

Posted Fri 28 Dec 12 @ 10:17 pm
Για κάρτα ήχου πάντως, είχα κάποτε το ίδιο δείλλημα με εσένα.
Δεν λέω, καλά τα ιντερνετικά καταστήματα που παραγγέλνεις και έχεις τα πάντα στην πόρτα σου.
Αν όμως αυτό που παραγγείλεις δεν σου κάνει;

Τελικά, δες πως το χειρίστηκα...
Πήγα στον Νάκα στα Εξάρχεια. Εκεί, στο κατάστημα (Ιπποκράτους αν θυμάμαι καλά) γνώρισα έναν Γιάννη, (νομίζω υπάρχει ακόμα).
ΠΡΙΝ πληρώσω μια κάρτα που δεν θα μου κάνει, του ζήτησα να μου την εγκαταστήσει για να δω αν όντως λειτουργεί σωστά.

Μου εγκατέστησε μια USB Maya UB46 ή κάπως έτσι.
'Επαιξε σωστά. 'Εκανα για μισή ώρα δοκιμές για να είμαι βέβαιος ότι δεν έχω πρόβλημα.

Και τελικά πήγα στο ταμείο και την πλήρωσα.
 

Posted Sat 29 Dec 12 @ 8:25 am
 

Posted Sat 29 Dec 12 @ 11:05 am


(Old topics and forums are automatically closed)