Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Προβλημα με το serial στο vms2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

xfrOzHome userMember since 2012
Καλησπερα μολις αγορασα απο εναν φιλο το American Audio VMS2 αλλα εχει χασει το cd κ το serial number του Virtual Dj LE που δινει.Δεν το εχει δηλωσει καν στο forum ουτε ειχε account εδω.Το ειχε μονο για χρηση στο σπιτι.Τι μπορω να κανω για να μαθω το serial ή να μου αποσταλει καποιο κενουριο?
Ευχαριστω!
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 7:47 am
xfrOzHome userMember since 2012
Καποια απαντηση?
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 9:12 am
xfrOz wrote :
Καποια απαντηση?


ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΟΠΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 11:38 am
h vms4 to egrafe apo kato, rikse mia matia.
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 11:56 am
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω οτι οι VMS έχουν το serial κολημένο και σε αυτοκόλητο στο κάτω μέρος της κονσόλας. Κοίταξε να δεις αν υπάρχει.
Διαφορετικά θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την American Audio...
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 11:56 am
xfrOzHome userMember since 2012
Ανθρωπινο να χαθει καποιο cd ετσι?Λογικα με μια αποδειξη οτι το εχω αγορασει κτλπ στοιχεια θα βρω ακρη με την American Audio...Δεν πιστευω να με βαλουν να ξαναπληρωσω το προγραμμα!:/
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 12:07 pm
Το πρόγραμμα δίνεται ΔΩΡΕΑΝ από την American Audio. Δεν μπορούν να σε "χρεώσουν" για κάτι που είναι δωρεάν...
Απο την άλλη δεν ξέρω αν μπορούν να ανακτήσουν το serial της LE απο το serial του controller.
Απο κάτω κοίταξες όπως σου είπαμε;;;
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 12:12 pm
xfrOzHome userMember since 2012
Δεν ειμαι σπιτι τωρα!μακαρι να ειναι κατω απο τον μικτη..τωρα αν δεν βρω ακρη με αυτους τι μπορω να κανω?εχω κατεβασει ολα τα rorrent's free ,pro,le Ολα!Δεν δουλευει με κανενα..τιπτ.εχω σκασει !!!
 

Posted Sat 22 Dec 12 @ 12:20 pm


(Old topics and forums are automatically closed)