Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ονομα για dj

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

για σας παιδια.θα ηθελα της γνωμες σας και τις ιδεες σας για ονομα dj. αυτο που εχω τωρα ειναι : djelectricpower η dj-ep και θα ηθελα να το αλλαξω. Σκεφτομαι να βαλω dj beat , πως σας φαινετε?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D
 

Posted Thu 01 Nov 12 @ 1:24 pm
Δεν νομίζω οτι παίζει και μεγάλο ρόλο το πως φαίνεται σ' εμάς... Το θέμα είναι να σου αρέσει εσένα.
Πάντως αν θες την συμβουλή μου ψάξε για κάποιο "λογοπαίγνιο" με το ονοματεπώνυμο σου...
Τα "DJ Names" ήταν μόδα στα 80's (η εποχή της disco και της υπερβολής)
Τώρα οι περισσότεροι dj's χρησιμοποιούν το κανονικό τους όνομα ή μια "συντομογραφία" που προέρχεται από το όνομα τους.
"DJ Names" χρησιμοποιούνται ακόμα σχεδόν μόνο στην Ευρώπη καθώς στην Αμερική η μόδα αυτή έχει καταργηθεί απ' το τέλος των 90's

Υ.Γ.: To DJ-EP αν προερχόταν και από το όνομα σου θα μου άρεσε αρκετά...
 

Posted Thu 01 Nov 12 @ 1:32 pm
Dee PPRO InfinityMember since 2006
Για μένα, το καλύτερο που χεις να κάνεις όσον αφορά στην επιλογή ονόματος dj, είναι το όνομά σου να μη περιέχει τον όρο "DJ"...
Και ορίστε δύο από τους λόγους, που με οδήγησαν στο συμπέρασμα αυτό:




και επίσης


 

Posted Thu 01 Nov 12 @ 2:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ego pisteuo exo dialeksei to katallilo onoma pou ta kalyptei ola :)
 

Posted Thu 01 Nov 12 @ 3:37 pm
filipuPRO InfinityMember since 2012
Γεια σας παιδια εχω το εξης προβλημα οταν παιζω στο virtual dj κ ανοιγω το mozilla firebox στο youtube παιζουν κ τα δυο μαζι κολανε τα τραγουδια κ ανεβαζει το cpu στο full εχω ενεργο την ασφαλης λειτουργια κ παλι κολανε, η ταχυτητα του υπολογιστη μου ειναι 2.200 κ μνημη 3 g. ευχαριστω ....
 

Posted Fri 30 Nov 12 @ 11:26 am
Αυτά που γράφεις, που κολλάνε με τον τίτλο του θέματος;;;

Άνοιξε ένα καινούργιο νήμα σε παρακαλώ.

Topic Locked
 

Posted Fri 30 Nov 12 @ 11:46 am


(Old topics and forums are automatically closed)