Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: dbx epexergastis ixou provlima

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djjimfHome userMember since 2012
exo provlima me to dbx paizei kanonika mousiki apla molis to kleino to vradi kai to anoigo to proi paizei monofonika ti provlima iparxi mporo na kano kati?an to afino sinexeia anoixto peirazei? euxaristo
 

Posted Thu 11 Oct 12 @ 8:27 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
και γω εχω ενα θεμα με την εξαερωση στο οχημα.. σκατα ... ενω κανω εξαερωση και γυρναει τα νερα παλι ανεβαζει θερμοκρασια... τι λετε να κανω? παω μηπως για φλατζα -καπακι?
 

Posted Fri 12 Oct 12 @ 6:54 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
PANOSV wrote :
και γω εχω ενα θεμα με την εξαερωση στο οχημα.. σκατα ... ενω κανω εξαερωση και γυρναει τα νερα παλι ανεβαζει θερμοκρασια... τι λετε να κανω? παω μηπως για φλατζα -καπακι?

TO na exei boylosei to psigio to exeis skeftei?

 

Posted Fri 12 Oct 12 @ 6:58 am
ti sxesi xei dbx me to virtual dj?
 

Posted Fri 12 Oct 12 @ 7:53 am
Σιγα ρε εξυπνακηδες,μια ερωτηση εκανε το παιδι και αρχισατε το δουλεμα.. Αν το εγραφε ο Phantom η ο Dad ομως θα καθοσασταν κλαρινο[οχι οτι εχω κατι με το Phantom και το Dad,να εξηγουμαστε]. Το virtual ειναι η ''πηγη'' του ηχου,εαν καποιο απο τα επομενα παρελκομενα δε δουλευει πχ dbx-ενισχυτης κλπ ΗΧΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Θα παρακαλουσα λοιπον τη 'ΒΛΑΧΙΑ' σας μερικοι να την αφησετε εκτος φορουμ και να σεβεστε την οποιαδηποτε απορια που εχει ΣΧΕΣΗ με το στησιμο ενος '' DJ SET UP''. Dad kai Phantom παρακαλω παρτε θεση να σταματησει επιτελους το ''πνευμα'' απο μερικους δηθεν βλακες εδω μεσα. Συγνωμη για το τονο,αλλα ολα εχουν τα ορια τους. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ.-
 

Posted Sat 13 Oct 12 @ 1:37 am
Δεν έχει νόημα να πάρει κάποιος "θέση"... Ο καθένας κρίνεται απο τους υπόλοιπους με βάση αυτά που γράφει. Ούτε μας ανήκει το forum για να κάνουμε οτι νομίζουμε εμείς σωστό. Εφόσον δεν υπάρχει "άμεση" προσβολή και εφόσον διατηρείται μια σχετικά ήρεμη κατάσταση, κανένας δεν θα κάνει τον "χωροφύλακα"

Τώρα σχετικά με το πρόβλημα του φίλου μας θα πρέπει να μας δώσει λεπτομέρειες. Αυτό είναι το λάθος του. Το "έχω πρόβλημα με το dbx" δεν λέει τίποτα... Ποιο dbx? Τι είναι; Processor? Compressor? Eq? Πως διορθώνεται το πρόβλημα που έχει αν κλείσει κατά λάθος;
Χωρίς αυτές τις πληροφορίες δεν μπορούμε να βοηθήσουμε...
Η μόνη απάντηση που μπορώ να δώσω εγώ είναι οτι τα μηχανήματα αυτά έχουν σχεδιαστεί για να δουλεύουν ασταμάτητα και σε δύσκολες συνθήκες. Έτσι απο αυτή την σκοπιά δεν υπάρχει πρόβλημα αν το αφήνει συνέχεια ανοιχτό.


Υ.Γ.:
Εδώ δεν είναι ένα ανεξάρτητο forum για djs. Είναι το forum του VirtualDj. Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν συζητάμε ή οτι δεν βοηθάμε και σε θέματα εκτός VirtualDj, αλλά μπορεί και να υπάρξει καθυστέρηση στην απάντηση και τη βοήθεια για τέτοια θέματα.
Και πέρα απο το αν το νήμα είναι ή όχι σχετικό με το VirtualDj όλοι (και εννοώ ΟΛΟΙ) πρέπει να σεβόμαστε τους συνομιλητές μας.
Ευχαριστώ!
 

Posted Sat 13 Oct 12 @ 8:18 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Kataferame na dimiourgisoume pali thema apo to pouthena.
Auto thelei talento kyrioi...
Den thelo na po tipota allo

think..
 

Posted Sat 13 Oct 12 @ 8:49 am
PhantomDeejay wrote :

Υ.Γ.:
Εδώ δεν είναι ένα ανεξάρτητο forum για djs. Είναι το forum του VirtualDj. Αυτό δεν σημαίνει οτι δεν συζητάμε ή οτι δεν βοηθάμε και σε θέματα εκτός VirtualDj, αλλά μπορεί και να υπάρξει καθυστέρηση στην απάντηση και τη βοήθεια για τέτοια θέματα.

Και για να το διευκρινίσω λίγο αυτό:
Προσωπικά όταν μπαίνω στο forum κοιτάζω όλα τα νέα νήματα. Αν έχω χρόνο απαντάω σε όλα. Αν ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, τότε προτεραιότητα έχουν οι ερωτήσεις που αφορούν καθαρά το VirtualDj.
Και νομίζω οτι μια απλή αναζήτηση αρκεί για να δείξει σε πόσα τεχνικά θέματα (άσχετα με το ίδιο το VirtualDj) έχω απαντήσει.
Ευχαριστώ ξανά!
 

Posted Sat 13 Oct 12 @ 6:09 pm


(Old topics and forums are automatically closed)