Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΕΙΔΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ, ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ take away ΤΙ ΕΙΔΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΝΑ ΒΑΛΩ. ΜΕ ΤΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ??? ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΞΕΝΑ??? ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!!!
 

Posted Fri 18 May 12 @ 4:36 am
Βοήθησέ μας λίγο, take away; Τι ακριβώς είναι το μαγαζί αυτο;
 

Posted Fri 18 May 12 @ 5:07 am
Take away coffee/snack shop?
Αν ναι τότε γενικά μπορείς να βάλεις σχεδόν οτι μουσική θέλεις αλλά σε πολύ χαμηλές/χαλαρές εντάσεις. Προτίμησε κάτι σε POP ακούσματα...
 

Posted Fri 18 May 12 @ 5:34 am
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΦΕΔΕΣ, ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ.
 

Posted Fri 18 May 12 @ 6:20 am
Οι mainstream επιλογές είναι η καλύτερη δυνατή επιλογή, χωρίς να σε περιορίζει τίποτα ως προς τα υπόλοιπα είδη, αρκεί η ήχος να είναι οικείος, για κάποιον όχι και τόσο μυημένο, άλλωστε (έτσι όπως το καταλαβαίνω) κανείς δεν θα περιμένει πάνω από 10 λεπτά στο μαγαζί. Αν δεν είσαι DJ και απλά θες να φτιάξεις μία playlist (και γενικά δεν πληρώνεσαι για αυτό) προτίμησε να βάλεις ραδιόφωνο (γνώμη μου).
Ps: Επωδή έγραψες για Ελληνικά, να προτιμήσεις τα ξένα χωρίς αυτό να αποτελεί εμπόδιο για οποιαδήποτε άλλη επιλογή
 

Posted Fri 18 May 12 @ 8:25 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
παιζουν πολλα ρολο, απο το υφος/design του μαγαζιου μεχρι το μερος που ειναι κλπ..
 

Posted Fri 18 May 12 @ 1:26 pm


(Old topics and forums are automatically closed)