Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: DBS-4312 ερωτηση

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

 

Posted Mon 16 Apr 12 @ 3:21 pm
DJGEO01Home userMember since 2009
polu xalia... mhn dwseis lefta gi ayta t hxeia 8a to metaniwshs meta :)
 

Posted Mon 16 Apr 12 @ 5:01 pm
posa lefta dia8eteis?
 

Posted Mon 16 Apr 12 @ 6:39 pm
τοσο χαλια??



τωρα διαθετω 150 ευρω.....αλλα μπορω να περιμενω
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 3:54 am
Να περιμένεις!
Τα ηχεία δεν είναι "στραγάλια" ούτε τα αλλάζεις κάθε εξάμηνο ή κάθε χρόνο όπως μπορεί να κάνεις με τους controllers πχ...
Ένα καλό ηχείο μπορεί να το χρησιμοποιείς και δεκαετία/δεκαετίες...
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 6:53 am
οκε ...απλα επειδη τωρα ξεκιναω προετοιμασια για παννεληνιες...και ελεγ απλα με λιγα λευτα να επαιρνα ενα μικρο κοματι για τις................ μου αλλα οκ
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 6:54 am
Επειδή ξέρω πως είναι να σε "τρώνε" τα λεφτά και ειδικά για τέτοια θέματα θα σου πρότεινα 2 πράγματα:
1) Πούλα τον controller που έχεις και με τα λεφτά που θα πάρεις, συν αυτά που έχεις στην άκρη πάρε ένα καλύτερο/μεγαλύτερο μοντέλο ή
2) Αναβάθμισε την έκδοση LE που έχεις σε Full PRO
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 7:07 am
nai einai k auto mia polu kalh epilogh eite to ena eite to allo... pou leei o phantom!! ego tha sou proteina na mhn dineis shmasia sto internet...
kalutera na deis apo konta k na rotiseis.. gia mena ta site ayta einai kati san vitrina!!! apla pairneis mia idea gia ti epiloges exeis!!!! ego prosopika pou eimai anergos dj k hlektrolgoso olh mera k nyxta asxoloumai me ayta k psaxnomai... etsi gia empeiria pano sto 8ema k na leo thn gnomh mou (opos tora).... des se diafora site..... oti thes edo eimaste! oi original katoxoi k ego pou eimai (pros to paron) sthn ape3o.....
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 7:21 am
κοιτα φαντομ...το κοντρολερ που εχω ειναι της πλακας....και το ηξερα και πριν το αγορασω...απλα ειμαι της αποψης οτι πρεπει να παρω ηχεια πρωτα και μετα να παρω καλυτερη κονσολα...αν και με βλεπω να καταληγω σε τιποτΑ pioneer/numark αλλ ολα αυτα θα γινουν σε 1,1/5 χρονια γτ τωρα θελω να δωσω τη προσοχη μου αλλου.....και για αυτο σκευτομουν οτι για δυο-τρια παρτακια το καλοκαιρι δεν θα ειναι ασχημα...αλλα μπορει να παθω το ιδιο που επαθα με το κοντρολερ...αν ειχα δωσει τα διπλασια θα ειχα την μκ4 που εχει κ καρτα ηχου.....οποτε ισως να το αφησω....την προ εκδωση θα την αφησω και αυτη για μετα αν και ειναι μαστ....
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 2:23 pm
Κοίτα, η άποψη μου είναι ότι σκέφτεσαι "ανάποδα"...
Ένας καλός κοντρόλερ και ένα καλό πρόγραμμα θα σε βοηθήσουν στο μέλλον ώστε να κάνεις μερικές δουλίτσες και έτσι να μαζέψεις χρήματα ώστε να αγοράσεις ηχεία και ενισχυτές η να αναβαθμίσεις ότι έχεις.
Αντίθετα ένα μέτριο ζευγάρι ηχείων δεν θα σου φέρει ούτε δουλειές ούτε χρήματα.

Υ.Γ.: Συγκεντρώσου τώρα σ αυτό που είναι το πιο σημαντικό, τις εξετάσεις σου, όπως πολύ σωστά είπες κι ο ίδιος. Απλά όπως ανέφερα και πριν ξέρω πως είναι να σε "τρώει" να θες να κάνεις ή να αγοράσεις κάτι...
 

Posted Tue 17 Apr 12 @ 5:26 pm
πολυ σωστος.....:) αυτο το με τρωει ειναι που με κανει να θελω να αγορασω εστω και ηχεια....αλλα οκ θα το αφησω για λιγο...
 

Posted Wed 18 Apr 12 @ 2:27 pm


(Old topics and forums are automatically closed)