Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ερωτηση σχετικα με virtoual dj μικροφωνο

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπερα παιδια,εχω εναν Imac και εχω παρει το προγραμμα virtoual dj.7.0.4 για να παιζω μουσικη..δουλευει μια χαρα ωραια παιζει..αλλα προσπαθω εδω και καιρο να συνδεσω το μικροφωνο,μολις το συνδεσω και εκει που παιζω παω να μιλησω,περα απο το οτι δεν ακουγεται η φωνη μου..αλλα ακουγονται πολυ δυνατοι θορυβοι απο αλυσοπριονα...ξερω θα γελασετε..ειναι περιεργο..κι εμενα οταν μου ειπαν ακουγεται αυτο, γελασα..καμια λυση ρε παιδια,αν καποιος το δουλευει αυτο...ποιες ειναι οι ρυθμισεις για να δουλεψει σωστα...ευχαριστω
 

Posted Mon 02 Apr 12 @ 6:37 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
eisai to paidi apo to insomnia e?

prota prota prepei na mas peis tin eksoplismo exeis, karta ixou, controler kai ti rythmiseis.

 

Posted Mon 02 Apr 12 @ 7:24 am
ναι ευχαριστω εγω ειμαι..πως θα γινει αυτο το ιμακ δεν το εχω πειραξει καθολου τωρα δεν ξρω τι φοραει ακριβως πανω...μπορεις να βοηθησεις..
 

Posted Mon 02 Apr 12 @ 7:29 am
Ήχος υψηλής ευκρίνειας Intel:

Αναγνωριστικό ήχου: 9

Ηχείο:

Σύνδεση: Εσωτερικά

Ακουστικά:

Σύνδεση: Έξοδος συνδυασμού

Είσοδος γραμμής:

Σύνδεση: Είσοδος συνδυασμού

Εσωτερικό μικρόφωνο:

Σύνδεση: Εσωτερικά

Είσοδος οπτικού ψηφιακού ήχου S/PDIF:

Σύνδεση: Είσοδος συνδυασμού

Έξοδος οπτικού ψηφιακού ήχου S/PDIF:

Σύνδεση: Έξοδος συνδυασμού

Εξωτερικό μικρόφωνο / Σετ κεφαλής iPhone:

Σύνδεση: Έξοδος συνδυασμού

Έξοδος HDMI / DisplayPort:

Σύνδεση: Οθόνη
 

Posted Mon 02 Apr 12 @ 7:51 am
καμια απαντηση??
 

Posted Tue 03 Apr 12 @ 2:46 pm
Μήπως εννοείς οτι το μικρόφωνο συντονίζει ("μικροφωνίζει") ;;; Ξέρεις εκείνος ο "τσιριχτός" ανεπιθύμητος ήχος που ακούς πολλές φορές σε πανηγύρια...
 

Posted Wed 04 Apr 12 @ 12:15 am
πιθανον να ειναι αυτο που λες εσυ...ακουγονατι περιεργοι ηχοι,αλλα η φωνη μου καθολου τι μπορει να φταει..εκανα καποιες ρυθμισεις στο output εβαλα το μικροφωνο,εκει στην επιλογη της καρτας εχεις δυο επιλογες...η μια einai το boom,και η αλλη προφανως η καρτα οταν συνδεομαι στην καρτα δεν μπαινει καθολου broadcaster...οταν βαζω το αλλο μπαινει κανονικα στο internet ..αλλα κανει οσα ανεφερα παραπανω..
 

Posted Wed 04 Apr 12 @ 5:38 am
καποιος παρακαλω......
 

Posted Sun 08 Apr 12 @ 9:08 am


(Old topics and forums are automatically closed)