Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual Dj 7.05b Home Free(b371)

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπέρα παιδιά,

φορτώνω ένα τραγούδι από συγκεκριμένο folder και κρασάρει το virtual dj. Αν φορτώσω το ίδιο τραγούδι από άλλο folder τότε δουλεύει μια χαρά. Το ίδιο συμβαίνει και με άλλα τραγούδια (για να αποκλείσω το ενδεχόμενο ότι φταίει το συγκεκριμένο). Το έχω πάθει και σε δεύτερο υπολογιστή, με εξωτερικό σκληρό (για να αποκλείσω το ενδεχόμενο ότι το λάθος βρίσκεται στον υπολογιστή). Έχω απεγκαταστήσει το virtual dj και το database μαζί αλλά δεν έκανε διαφορά. Και στους δυο υπολογιστές τρέχω Windows 7 (στον ένα τα Professional και στον άλλο Starter Edition).

Οποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 4:30 pm
Μηδένισε τα δικαιώματα (NTFS rights) του δίσκου που έχει τα τραγούδια σου.
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 5:55 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
PhantomDeejay wrote :
Μηδένισε τα δικαιώματα (NTFS rights) του δίσκου που έχει τα τραγούδια σου.


epeidi kai emena kanei kati paromio.. pou pao gia na apenergopiiso to NTFS rights?
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 6:03 pm
Δεν σου είπα να τα απενεργοποιήσεις γιατί δεν απενεργοποιούνται... Σου είπα να τα μηδενίσεις... Επειδή γράφω απο το κινητό μου, θα σου γράψω αναλυτικές οδηγίες αύριο... Διαφορετικά αν βιάζεσαι το google είναι ο καλύτερος σου φίλος!
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 6:34 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
PhantomDeejay wrote :
Δεν σου είπα να τα απενεργοποιήσεις γιατί δεν απενεργοποιούνται... Σου είπα να τα μηδενίσεις... Επειδή γράφω απο το κινητό μου, θα σου γράψω αναλυτικές οδηγίες αύριο... Διαφορετικά αν βιάζεσαι το google είναι ο καλύτερος σου φίλος!


ok giorgo epeidi tora teleutea exo tsakothei me to google an sou einai eukolo na mou grapseis avrio tha sou eimouna gia xiliosti fora evgnomon :)
 

Posted Tue 20 Mar 12 @ 6:56 pm
Αν σου είναι εύκολο Phantom δώσε τα φώτα σου αν και νομίζω ότι το πρόβλημα λύθηκε με το που απενεργοποίησα το ψάξιμο για covers.
 

Posted Thu 22 Mar 12 @ 2:26 pm


(Old topics and forums are automatically closed)