Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Palios aganaktismenos DJ zhta ergasia

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Exontas meinei xwris douleia apo ton Oktovrh kai exontas syzhthsei me arketa magazia sthn perioxh mou xwris apotelesma...apofasia na valw thn parakatw aggelia....

DJ 40 etwn me empeiria 23 xronwn me diko tou exoplismo megalh sylogh mp3s sthn kalyterh dynath poiothta hxou me aristh symperifora kai poly epikoinwniakos ZHTA ergasia Me amoivh toulaxiston axiopreph kai asfalish
Den paizw tragoudia apo youtube,den exw aspa akoustika,oi cdieres mou den einai pioneer,einai allhs etairias isws kai kalyteres alla kata vash xrhsimopoiw laptop,den exw mac,den paizw mixarismena cds,den exw vyzia oute grammwmenous koiliakous oute parataw thn konsola gia na piw sfhnakia me thn barwoman giiati den thelw na thn phdhxw...eimai pantremenos(epishs an tyxon den paei kala kapoia vradya den tha mou peite kleinoume stis treis kai eite tha pareis to miso merokamato h den tha pareis katholou)to megalo mou ellatwma einai oti Kserw na mixarw swsta kai na diavazw ton kosmo....kai den paizw ta idia tragoudia ana diwro..opws epishs paizw kaiti parapanw apo to miso refren se kathe tragoudi

opoios endiaferetai mporw na tou steilw soixeia epikoinwnias
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 1:29 am
Μου αρέσει!

Αν την σουλουπώσουμε λίγο μπορούμε να την μοιραστούμε αρκετοί απο εμάς! :)
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 2:16 am
Eleuthera....
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 2:27 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Με την πρωτη αναγνωση γελασα. Με την δευτερη καταλαβα τον πονο σου
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 11:20 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ta pio sovara nohmata mono me humor kai autosarkasmo ta pernas.
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 12:36 pm
Fovero mpravo bre Kosti , ti na po.
Ki ego persi tetoio kairo , eixa kleismena ola ta Sabbata , kai tin tsiknopempti , kai fetos mono ayto to Sabbato mexri tora exo kleismeno.
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 5:35 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
an kai go eimai ap'ekso apo to xoro, etsi mou erxetai na balo aggelia stin efimerida

"epaggelmatias dj me 15 xronia empeirias se clubs se oli tin ellada, paizei ksena kai ellinika tragoudia, me 10 euro to 8oro"

kai opoios me pernei til na ton arxizo sta g@m0stavridia!
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 5:39 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Bale automato tilefoniti !!!
Na paizei hxografimeno mynima...
Gia dj me 10 euro, xristis youtube, patiste to 1...
Gia dj me 20 euro pou katebazei apo torrent patiste to 2..
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 7:16 pm
Epeidh einai apokries egw thelw na bgalw th maska...Me lene Kosta Yiakakoglou eimai 40 etwn kai zw sto Hrakleio sthn Krhth..Exoun perasei polla xronia apo tote pou phra thn apofash oti to DJING tha htan h vasikh mou epagelmatikh enasxolhsh....23 gia na akrivilogw apo ta opoia kai 15 peripou xronia paralhlh enasxolhsh me radiofono(ekpompes synenteuxeis klp)...Xronia mesa sta opoia ekana ena gamo apokthsa dyo paidia 17 kai 13 etwn...kai mia syzygo pou pote den mou ekane to paramikro parapono gia thn douleia mou,giati iksere oti eimai epagelmatias kai oti panta tha gyrnousa spiti opws eprepe....apo th dikh mou pleura,ependysa poly xrono kai xrhma ola auta ta xronia se exoplismo pashs fysews se diskous cds ..klp klp...DEn thelw na kathgorhsw kanena gia thn thesh sthn opoia exw perielthei(anergos 3,5 mhnes twra kai h kavatza teleiwnei)AS PROSEXA...
Den hmoun pote kalos stis dhmosies sxeseis...den psaxthka na mpw se klikes...pisteua oti to na eimai kalos sth douleia mou kai synephs stis symfwnies mou htan arketo....Poso lathos ekana
Den thn epefta se gkomenes ekmetaleuomenos th thesh mou,gia na tis exw kathe vrady sto magazi.....Poso lathos ekana
Den emplexa opws alloi synadelfoi me anthrwpous pou kinoun ta nhmata sta magazia me tropous pou oloi xeroume(kai den leme)Poso lathos ekana
Thewrousa autonohto oti kai enshma tha epairna kai sthn wra mou tha plhronomuna..apo th stigmh pou egw hmoun swstos mexri keraias kai oti me to na diekdikw eniote auta pou prepei ekana to swsto....Poso lathos ekana
Prosexa panta tous pelates...na pernane kala...na mhn exoun parapona..sto metro tou dynatou,theorwntas oti auto me anevazei se ektimhsh kai mou kanei kalo sto na xtisw ena kalo onoma...poso lathos ekana
Den zhthsa pote apo kapoio afentiko,na mou parei mhxanhmata h mousikh...eixa kai exw ta dika mou...Poso lathos ekana

Einai kai diafora alla pou me kanoun na ta skeftomai kai na metaniwnw...alla den exei shmasia na ta anaferw...kai tha parei poly xrono kai topo
EIMAI SIGOUROS oti an ekana ta akrivws antitheta ola auta ta xronia...twra tha epaiza MONIMA se koryfaio magazi..kai pithanotata tha eixa diko mou
Exw na bgw apo to spiti to vrady peripou 2 mhnes giati den exw thn diathesh na vlepw thn katantia kai thn xeftila...mporei kai na pernaw katathlipsh h den xerw ti allo...LYSH isws na einai apla na to parw apofash kapoia stigmh kai na epileksw pleon na kanw kati allo....Isws pali h lysh einai na metamofothw ston DJ pou pote den ithela..dld na prosarmostw sthn eikona tou shmera pou oloi xeroume.....Pros to paron menw agrypnos ta vradya akougontas mousikh monos mou kai veltiwnontas texnikh kai mazeuontas(axrhstes gia pollous mousikes)gnwseis elpizonta kati na alaxei.......
 

Posted Thu 16 Feb 12 @ 11:14 pm
καλε μου ανθρωπε κι εγω καπου εκει βρισκομαι(εχω ξηγηθει ολα αυτα τα χρονια ακριβος οπος εσυ), ειμαι 46,παιζω απο το 1982 και τα 2 τελευταια χρονια την βγαζω με 2 μεροκαματα,τωρα με ενα .Δυστυχως ετσι εχουν τα πραγματα.
 

Posted Fri 17 Feb 12 @ 1:10 pm
file psyxremia,eisai apsogos, mhn metaniwneis gia tipota. oi kairoi einai dyskoloi kai oloi pername tromerh piesh.
to kalytero to xereis; ta xeirotera erxontai... gia auto kane thn xarh ston euto sou, pare mia vatheia anasa kai prospathise na antimetopizeis alla kai na APOLAMVANEIS th zwh mera me th mera.
to kalo me th mousikh einai oti den se apogohteuei pote, einai panta ekei na se syntrofeuei stis kales kai stis dyskoles stigmes...
"last night a dj saved my life" megalh kouventa...
 

Posted Sun 19 Feb 12 @ 10:24 pm


(Old topics and forums are automatically closed)