Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: USB eksterna zvucna

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

novisadHome userMember since 2011
Uzeo sam neku philipsovu zvucnu karticu od lika koji tvrdi da je dosta boljeg kvaliteta od obicne integrisane u laptopu, ja sam je samo ubacio na usb ulaz i ona se odma upalila, i kad sam pustio muziku mnogooo losiji kvalitet zvuka je od integrisane o.O nisam mogao da verujem, jedva da ima baseve, kad se pojaca dosta susti, dok ova integrisana u lap topu radi savrseno i ima podesavanja za kvalitet zvuka, a na ovoj USB eksternoj samo pise ''type recorder'' i ne moze da se podesava.
Jel mozda treba novi drajver za ovu zvucnu? Imam samo realtek za ovu integrisanu.
 

Posted Fri 16 Dec 11 @ 3:10 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
desi se naravno da je integrisana sound kartice bolje od nekih usb, to je retko ali se desi.
 

Posted Tue 20 Dec 11 @ 11:02 am
novisadHome userMember since 2011
al znas kolka je ova razlika za nepoverovati... ova integrisana je mnogo bolja, dok ta philipsova koja nova kosta 120 evra, i pise made in hungary, znaci nije neko kinesko govno. radi ocajno!!
Neko mi je rekao pa ne znam dal je to istina, da jedan komp ne moze raditi na dve zvucne kartice, ovako kao sto sam ja hteo sa dvokanalno misketom, eksternom zvucnom i lap topom
 

Posted Mon 26 Dec 11 @ 8:28 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
naravno da mozes da radis sa vise zvucnih kartica. Ali samo jednu mozes da koristis u VDJ
 

Posted Mon 26 Dec 11 @ 9:03 am
novisadHome userMember since 2011
aha pa ja sam uspeo da radi na 2, mada nista nisam podesavao... al kazem ova philipsova ocajno radi, znaci u VDJ mogu koristiti samo DJ kontrolu ili najskuplje varijantu plejeri i gramofoni? .... :(
 

Posted Mon 26 Dec 11 @ 9:25 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
mozes ti da koristis sve vrste, ne samo najskuplje
 

Posted Thu 29 Dec 11 @ 11:58 am


(Old topics and forums are automatically closed)