Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Zvucna USB kartica

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

novisadHome userMember since 2011
Naime, imam mixetu i lap top sto znaci da mi treba jos jedna eksterna zvucna ali cisto amaterska... ja ne planiram da mi DJing bude profesija, a i par mojih uspesnih (donekle) drugara svi koriste lap top integrisanu fabricku zvucnu i rade normalno...
Znaci meni je bitno samo da nije losijeg kvaliteta od moje zvucne u lap topu (Fujitsu).

Kakva je ova, imam je u ponudi? Izvinjavam se na linku ali posto nije markirana ne znam kako bih mogao da je pokazem. :(
http://www.kupujemprodajem.com/Eksterna-zvucna-kartica-sa-kablom-za-usb-1198540-oglas.htm

Evo i linka specifikacija kartice, samo me brine sta ako nije 5.1 sistem, kako onda i da li MORA da bude 5.1 ili moze i ovaj 2 channel stereo
http://www.diamondmm.com/XSTU21.php
http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=5022837&CatId=4335
 

Posted Wed 30 Nov 11 @ 3:21 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
 

Posted Wed 30 Nov 11 @ 11:58 pm
novisadHome userMember since 2011
Znaci kvaliteta je kao integrisana otprilike? Nije losija? To mi je samo bitno.. i da moze da podrzi 5.1 sistem ili sta vec kako to ide. Jer pise nesto 2 kanala stereo ne znam na sta se to odnosi.
Ma uzeo sam mikseticu Numark 1002 za mnogo manje pare od tih kartica sto mi linkujes tako da sumnjam da cu tako nesto uzeti :D
 

Posted Thu 01 Dec 11 @ 12:43 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
ta kartica ne moze 5.1.

2 kanala znaci da je jedan za pojacalo a drugi kanal za slusalice
 

Posted Thu 01 Dec 11 @ 7:19 am
novisadHome userMember since 2011
A ova integrisana fabricka u lap topu da li ona moze 5.1 sistem? Ako ne moze, kako onda to izvedu ovi sto rade sa lap topovima, brdo njih tako radi... niko nema karticu neku.
 

Posted Thu 01 Dec 11 @ 8:54 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
novisad wrote :
A ova integrisana fabricka u lap topu da li ona moze 5.1 sistem? Ako ne moze, kako onda to izvedu ovi sto rade sa lap topovima, brdo njih tako radi... niko nema karticu neku.


sto bi nekome trebalo 5.1
 

Posted Thu 01 Dec 11 @ 11:22 am
novisadHome userMember since 2011
eee moja greska sto se nisam odma na pocetku lepo izrazio da ni ne znam sto je to potrebno i sta zapravo znaci... znam da valjda znaci to kao 5 zvucnika sistem neki sa jednog izvora zvuka. Pa dobro znaci mogu uzeti ovu karticu i moju integrisanu i pustati na bilo koje zvucnike i pojacalo, jedino je kvalitet problem.
 

Posted Thu 01 Dec 11 @ 11:41 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Tacno
 

Posted Fri 02 Dec 11 @ 1:10 am
novisadHome userMember since 2011
Aha, znaci konacni zakljucak je ovako nekako : 5.1 sistem i slicno je ono kad zvuk dolazi sa razlicitih zvucnika drugacije, a moj ce dolaziti sa svakog zvucnika isti zvuk je l' tako? A sta je onda znacenje ''stereo'' ?
 

Posted Fri 02 Dec 11 @ 4:37 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Tacno

Stereo ti znaci da imas vise od jednog zvucninika
 

Posted Fri 02 Dec 11 @ 9:22 am
novisadHome userMember since 2011
 

Posted Sat 03 Dec 11 @ 3:37 am


(Old topics and forums are automatically closed)