Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΑΣΠΡΗ ΟΘΩΝΗ ΣΤΟ VIRTUAL DJ 7 PRO . ΒΟΗΘΕΙΑ

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

παιδια γεια σας .εχθες εκει που επαιζα οταν πηγα να ψαξω για ενα τραγουδι στο προγραμμα ξαφνικα μου εβγαλε ασπρη οθωνη με τον ηχο να παιζει και μου ζητησε να κλεισω το virtual. εχω αναφερθει ξανα σ' αυτο το θεμα . τοτε μου ειχατε δωσει οδηγιες και καποιες σωστες ρυθμισεις τις οποιες και εκανα και ηταν ολα οκ. τωρα ξανα τα ιδια. μηπως κανω κατι λαθος? πρεπει να πω οτι οταν το επαθα αυτο ειχα κατα λαθος το wirlles ανοικτο. παρακαλω την βοηθεια σας παιζω την παρασκευη και πρεπει να το φτιαξω. σας ευχαριστω
 

Posted Wed 30 Nov 11 @ 1:39 am
"Άσπρη οθόνη" σε Windows 7 = Program Not Responding = Άπειροι λόγοι για τους οποίους μπορεί να συνέβη.

Μπορείς να μας δώσεις παραπάνω πληροφορίες;;; Τι έκανες εκείνη την ώρα π.χ (εκτός απο το search)
Μήπως ΔΕΝ έχεις "ξε-ρυθμίσει" τους σκληρούς σου δίσκους να μην κλείνουν αυτόματα μετά απο παρατεταμένη αδράνεια;;;
 

Posted Wed 30 Nov 11 @ 1:48 am
πως το κανω αυτο με τον δισκο?
 

Posted Wed 30 Nov 11 @ 3:50 pm
dj liakos wrote :
πως το κανω αυτο με τον δισκο?


patas pinaks elegxou...meta klikareis elegktes usb...anoigeis enan enan kai opou exei tin epilogi deiaxeirisi energeias to patas kai tha exei mia epilogi klikarismeni pou leei NA EPITREPETE H APENERGOPIHSH AYTHS THS SYSKEUHS APO TON YPOLOGISTH GIA EKSOIKONOMISI ENERGEIAS. to kseklikareis auto kai eisai entaksei. kanto gia oles tis thyres usb.
 

Posted Thu 01 Dec 11 @ 10:23 am
οκ το εκανα. δεν ξερω τωρα μηπως θελει και κατι ακομα.? αυτο που εχω κανει επιπλεον ειναι.1) την ενεργεια την εχω στο 100%.2) το wirless το εχω κλειστο. ειμαι ενταξει με ολα αυτα?
 

Posted Fri 02 Dec 11 @ 5:01 am
Λογικά ναι... Δοκίμασε να ανοίξεις το Virtual και να το αφήσεις ανοιχτό (χωρίς να παίζεις τραγούδια) για μισή ώρα τουλάχιστον. Μετά δοκίμασε να φορτώσεις ένα τραγούδι...
 

Posted Fri 02 Dec 11 @ 5:33 am


(Old topics and forums are automatically closed)