Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: sxetika me ta timecode cds kai ta keyboard shortcuts

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Se ti akrivws exyphretei sta tc cds na einai nekra ta teleutaiai 15 secs...????
Isa isa pou kapoies fores an viazesai einai provlhma...mporei me kapoio tropo auto na mhn symvainei??
Opws epishs otan psaxneis ena tragoudi sto search field...gia na energopoihthoun xana ta shrtcuts prepei na clickareis se ena nekro shmeio sthn othonh....allo spasimo ki auto.
Isws akougomai ligo periergos alla paizontas mono me timecodes kai shortcuts psaxnw gia lyseis

Kai kati akoma....se pure scratch mode o hxos einai krystalinos....kai molis energopieis to advanced stretching h diaugeia paei peripato(paizw pleon xwris master tempo)giati o hxos den me ikanopoiei,exw to feeling oti akoma kanei gargares panw apo 2-3% diafora sto pitch me to master tempo on xwris na sygkrinw me allo software
 

Posted Mon 05 Sep 11 @ 4:25 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
fenderisc wrote :

Kai kati akoma....se pure scratch mode o hxos einai krystalinos....kai molis energopieis to advanced stretching h diaugeia paei peripato(paizw pleon xwris master tempo)giati o hxos den me ikanopoiei,exw to feeling oti akoma kanei gargares panw apo 2-3% diafora sto pitch me to master tempo on xwris na sygkrinw me allo software


to epibebaiono kai go auto.

bebaia kosta kaneis ena lathos. akoma kai me to master tempo off o ixos DEN einai krystalinos.... :)
to traktor bgazei kalytero ixo.

bebaia to 7 einai kalytero apo to 6 kai prin alla de ftanei to traktor.

milame gia leptomeries omos pou ena koino afti de to katalabainei, poso mallon me tis egkatastaseis pou kanei o kathe kammenos me arxaia ixeia.

yparxoun kai xeirotera kosta. to master tempo tou icdx opos to master tempo tou vdj 1

 

Posted Wed 07 Sep 11 @ 5:03 am
Edw vre aledjo mou prepei na koitame ta kalytera...gia auto psilogriniazw...btw h symfwnia pou legame ekleise kai me poly ligotera apo oti perimena...twra etoimazontai ta xartia...etoimasou kai sy...xexexe

@aledjo....exeis pm
 

Posted Wed 07 Sep 11 @ 4:39 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kosta exeis dokimasei mipos auto pou les gia to master tempo ftaiei to timecode?

an paikseis kanonika px sketo me to mouse, kanei to idio?
 

Posted Wed 07 Sep 11 @ 5:14 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ekana kapoia test sxetika me to master tempo tou vdj7.
ebgala to symperasma oti einai idio me to traktor....

an exete paratirisei, otan pame to pitch sto + px +3, o ixos san na xamilonei ligo.
eno sto - einai to idio.

telika auto to master tempo den einai kai oti kalytero
to master tempo pou eixe to vdj mexri tin ekdosi 6, itan kalytero oso afora ti poiotita.
tora katalaba giati epemene to team tou vdj na xrisimopoihsei auto!
an den eixe ta problimata tis gargalas kai to pniksimo ton beat, tha itan xiliometra
kalytero apo to traktor.

elpizo kapote na epistrepsoun se auto kai na to ftiaksoun. exei mellon!
 

Posted Sun 18 Sep 11 @ 8:14 pm


(Old topics and forums are automatically closed)