Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: sos den xoreyoun - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

sos peite m t n kanw eimai se ena parrty me 20 GORIA K 5 KORITSIA KAI DEN XOREYEI Kannenas
 

Posted Sat 25 Jun 11 @ 1:24 pm
Καταρχας υπαρχει δυσαναλογια ατομων...!!!Πολυ λιγα τα κοριτσια.Βαλε Καρρα,Κιαμο,Οικονομοπουλο γενικα σκυλαδικα,θα με θυμηθεις!
 

Posted Sat 25 Jun 11 @ 1:36 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
vlakasman wrote :
Καταρχας υπαρχει δυσαναλογια ατομων...!!!Πολυ λιγα τα κοριτσια.Βαλε Καρρα,Κιαμο,Οικονομοπουλο γενικα σκυλαδικα,θα με θυμηθεις!


Oraies symboules ....
 

Posted Sat 25 Jun 11 @ 3:36 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
sthegreat wrote :
sos peite m t n kanw eimai se ena parrty me 20 GORIA K 5 KORITSIA KAI DEN XOREYEI Kannenas


Skeftikes tin periptosi na min theloun na xorepsoun ? ....
Min agxonesai... Paikse kati allo tora pou einai eykairia kai kamia mousiki pou goustareis esy, den ksereis pou tha tous piaseis.., kai otan tyheloun na xorepsoun ...tha to katalabeis.
A... kai kleise kai to rimadi to internet..
 

Posted Sat 25 Jun 11 @ 3:41 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
sthegreat wrote :
sos peite m t n kanw eimai se ena parrty me 20 GORIA K 5 KORITSIA KAI DEN XOREYEI Kannenas


20 agoria kai 5 koritsia xmmmmm...
Vale slow, mou myrizei gkei party... lol

 

Posted Sat 25 Jun 11 @ 8:25 pm
@Apopsis:Αν μιλαμε για ηλικιες λυκειου,που εγω για κατι τετοιο καταλαβα οτι μιλαμε το να βαλεις house,ποιοτικη μουσικη,mainstream εστω δεν ειναι και το καλυτερο.Ποσο καιρο εχεις να παιξεις σε τετοιες ηλικιες?(καλυτερα δηλαδη).Μονο σκυλαδικα ακουνε αυτοι τιποτα αλλο.
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 2:54 am
koitaxte ...teliwse to party kai gnk apo oti toys rwthsa meta.(afoy hr8an oi mpatsoi stis 12:12 gia na mas poyn na stamathsoyme) an toys arese h moysikh moy eipan oti htan mia xara....genika se olo to party den xoreye kanenas...eidika an den afhna g ligo to deck m g n paw na ferw kapoioys....(kai poy efera ena zeygari efera kai meta eg me enan filo p xoreyame me mia kopelia g ligo...)mono g t tragoydi meta efugan.....genika h den h8elean n xwrepsoyn h den toys boleye oti den htn pola atoma....gt eixa pei se poses gt den xoreyoun kai pollec m elegan oti h8ln alla den toys arese n ne mones toys klp.....

twra g t moysikh m den pisteyw na htn toso xalia..eixa balei ola ta gnvsta dance-house komatia poy akoygonte 10 fores thn hmera sth tv kai kanoyn 8raysh st clubs...kai edv den ekana tipota.....(h monh stigmh poy anebhkan sth pista htn otan ena paidi ebale to zempekiko ths eydokias kai anebhkan 5 atoma na xtypan palamakia...:s) kapoia stigmh hr8e k enas allos filos poy htn kai aytos dj kai m pe na balei kai kana tragoydaki...tlk katalh3ame na to pame g kamia wra miso miso...(ena tragoydi eg ena ayts) kai pali dne eixe antapokrish:SSS


nta3 nmz oti apla den 8elan....h eftega eg?
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 7:04 am
ego san 2os dj paratirisa oti ta pio pola agoria itan ksenerota ke poli apla den epernan ta koritsia na xorepsoun.telikA ontos protimisan dio ellinika tragoudia ala mexri eki meta tpt ali
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 7:29 am
pes t rr niko....
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 7:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
gi'auto akribos to logo de thelo na paizo se party, gamous, baftisia, ekdiloseis
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 8:08 am
swstaaa alla g emas poy akoma eimaste mikroi einai h monh mas elpida:P...3ereis poses paragkeleies dextika?moy legan ekei poy exw hoyse kai dance na balw laika kai mhtropano..eixe er8ei ke enas alos dj kai me eprize n pe3ei gt den htn kalh h moysikh m kai ka8otan k koroideye thn limited edition m....XD kai m elege oti mporei n thn brei crackarismenh (h mal@k1@)
tcp den t edina shmasia...alla kapoia stigmh bare8hka phga st gomenakia mexri poy hr89an oi mpatsoixDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 8:46 am
Ειδες που σου πα βαλε λαικα?
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 9:57 am
ebala kai kiamo tpt...kapoia stigmh ebale o tritos o dj poy mas eixe pri3ei kia eimastan m t paidia..kai toti brisidi epese:p
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 10:37 am
oloi autoi oi kompleksismoi dn exw katalavoi prws ti ine??? re paidia imarton diladi.. mono egw dn eixa valei mousiki s auto t party.. party me 20 atomai kai 3 dj??? mipws ixate klisei kai t oaka..
simvoules:
1. otan t party ine apotixia apo tn arxi (ine eukolo na to diakrineis auto apo tis fatse twn kalesmenwn kai apo tn fatsa tou oikodespoti) apla mn poronese kai pigene to xalara!!! dn vgazei pouthena na prospatheis na kaneis 20 atoma na xorepsoun.. kai na to petixeis tha ksenerosoun mono kai mono epidei ine 3 kai o koukos
2. mn afineis tn opoion na nai na valei mousiki.. ena tragoudi o enas kai ena o allos.. auto dn ine programma ine mousikes epiloges apo tous 2 atoma..
3. paradwsate tn skitali ston tipo p koroideue gt poli apla thelate na kanete kai eseis to idio!!! o nai osw kai na to arniste auto egine.. kai to xeirotero t kanate gia na t diksete pws oute autos tha kataferne na tous kanei na xorepsoun..
telos se tetia party prepei na katalavete pws dn iste dj apla vazete mousiki exei diafora.. mn prospathite na kanete tis top allages.. apla fiakste mia lista epitopou kai kathiste me tous allous.. an kapios thelei na akousei kapio tragoudi bori apla na paei kai na t vali.. dn tha xalasei to kefi

PROSOXI!! auta ta kanete mono otan t party exei 20 atoma (opou gia mena dn ine party) kai apla epivalete na iste xalaroi!!

elpizw na mn egina kakos.. kai kati teleutaio.. nai autes ine oi eukeries sas na anadixtite alla to gegonos auto tha erthei apo mono t an aksizete kai dn xreiazete na paizete kai sta teleutaia party pou mporei na ekane enas floros (dn milaw gia t party p peksate) apla kai mono mpas kai pidiksei kamia p ine sto party..
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 11:52 am
Ο οικοδεσπότης έπρεπε να έφερνε 2-3 ονόματα εκεί Π.χ. Τζούλια Αλεξανδράτου, Σάσα Μπάστα, άντε και μια Μπεζαντάκου!
Το κάνει το πάρτι με κάγκουρες, αλλά τουλάχιστον να έχει και μια επιτυχία!
χχχχαχαχ

Αν και πιστεύω πως ακόμα και τη Lady Gaga μαζί με την Madonna και την Beyonce να καλούσε, πάλι οι κάγκουρες θα περνάγαν χάλια!
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 12:50 pm
Achileas7: oso gia to programm p eipes pisteyw pws se ena party dn tha pas na bgaleis programma opos tha pas na bgaleis sto club! dn sigrinete ena party sto spiti me ena vrady sto club! einai ola diaforetika! gia ayto loipon enoeite pws tha paikseis epiloges kai dn tha koitakseis na bgaleis to programma opos thes esy alla tha koitakseis na ikanonpoihseis to koino sou! episis se ena party me aytes tis analogies einai kapos diskolo na arxisei o xwros kai eidika an dn iparxei kai i katalili atmosfaira!sta party paizeis oti travaei i oreksi tou kosmou! dn exeis sigekrimeno programma! ama pas me etoimo programma polu pithano einai kai na apotixeis kai na ksenerwseis! ayta! :D
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 2:53 pm
prostheou dn ennow na valeis etoimo programma.. ennow apla na valeis 10 tragoudia stin seira ekeini tn stigmi kai na ta afiseis na paizoun apo mona tous xwris allages xwris tpt.. an kapoio dn tergiazei boris apla na t afaireseis epi to pou dn xathike kai o kosmos..
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 4:00 pm
e nai re etsi einai! sta party dn xreiazete son kai kala na kaneis mix! gia ta matia tou kosmou einai o dj! xaxaaxa :P gt kai mia playlist p na paizie moni tis sto virtual Dj to idio tha ekane :P xaxaxa tespa! gia na iparxei epitixeia se ena party tha prepei na iparxoun atoma p na exoun mpoliki oreksi gia diaskedasi na iparxei i katalalili atmosfaira kai o katalilos xwros! kai fisika i katalilh mousiki i opoia tha stirizete panw sta gousta tou kosmou! :)
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 5:51 pm
+fwta
 

Posted Sun 26 Jun 11 @ 5:56 pm
koita to 3erw oti eimastan 3 dj...
alla arxika eimoyn monos g kana 3oro-4oro....meta afoy hr8e to prwto paidi moy dei3e ti moysikh t kai moy fanhke ok...kai skeytomai....as dokimasei kai aytos mhpws den kanw kati kala....mhpws eftega.,...alla tpt....meta o tritos mphke mono kai mono gt eiuxa bare8ei 6 wres panw apo t deck.... e kai phga na arra3w....ok eprepe isws n eixa 3ekoyrastei kia allo alla pote den t paratas.....moy legan oti 8a r8opynkai alla paidia ta opoia den hr8an pote....tcp...eg perasa kala :P kai eimai eyxaristhmenos apo t komatia....exw e3asfalisei kai g t party toy toy xronoy kai 8a to diorganwsei kalytera:P:P:P:P:P:PPP:P:P:P
 

Posted Mon 27 Jun 11 @ 6:05 am
77%