Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: 1o party τι να προσεχω?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

καλημερα και παλι...το αλλο σαββατο στις 25 θα παιξω σε ενα παρτυ ενος φιλου..το παρτυ αρχικα ητανε να γινει σε πισηνα αλλα τελικα μαλλον θα γινει σε αυλη σπιτιου (κατα 75%).Εγω εχω την mp3\e2 και ενα σκληρο που θα φορτωσω τα τραγουδια...οσον αφορα τα λαπτοπ εχει 2 ο φιλος μου (1 το κανονικο και 1 για περιπτωση αναγκης).απο ηχεια και ενισχυτη μου ειπε οτι εχει αυτος 2 200αρια αλλα σκευτομαι να παρω και κατι δικα μου με εναν χειροποιητο ενισχυτη (νομιζω στα 50 βαττ?ουτε ο πατερας μου δεν 3ερει ποσα)και αλλα 2 120βαττ η για μονιτορ η για περιπτωση αναγκης.

επισης σκευτομουν να εφερνα και ενα παμπαλαιο μπ3 της σονυ και αυτο σε περιπτωση που λαγαρει το λαπτοπ...
εχω κατσει και εχω διαβασει αρκετα ποστ αλλα θελω και εσεις να μου πειτε τι πρεπει να προσεξω ?


ευχαριστω προκαταβολικα
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 2:53 am
Με τα μηχανηματα , παντα θα υπαρχει κατι καλυτερο...Αυτο που θα πρεπει να προσεξεις κατα την γνωμη μου , ειναι να τα εχετε καλα με τους γειτονες και την ενταση ,για να μη σας χαλασουν ολα αυτα που θα στηνετε ολη τη μερα και πανε στραφι. Κανω αυτη τη δουλεια 20 χρονια και εχω παιξει σε παρα πολλα parties, το μονο πλεον που μετραει πολυ , ειναι αυτο που σου ειπα για να πανε ολα καλα και να φυγουν ολοι με καλη καρδια, χωρις παρατηρησεις απο αστυνομιες και τα ρεστα...Καλη επιτυχια !
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 3:45 am
ευχαριστω:) elpizv na mhn mas πουνε τιποτα...
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 4:15 am
Στο ευχομαι φιλε μου, δεν υπαρχει μεγαλυτερο ξενερωμα...

 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 4:38 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
Episis megali prosoxi sta mixanimata sou.. mn afineis na vazoune pota pano sto trapezi pou tha ta exeis...
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 4:50 am
Episis megali prosoxi sta mixanimata sou.. mn afineis na vazoune pota pano sto trapezi pou tha ta exeis...

Αυτα εννοουνται φυσικα

 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 5:05 am
perisi sto antistoixo party poy tote apla ebaza moysikh xwric vdj apla me windows media player epeidh htan pishna prepei na eixan ri3ei nera mesa ston enisxyth kai sta 5 wat moy ebgaze clip....opote fetos 8a parw drasthka metra
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 5:12 am
Οσο πιο μακρυα απο υγρασιες, τοσο καλυτερα. Φυσικα ΜΗΝ σκεπασεις ενισχυτες με κανενα πανι, τωρα που ειναι καλοκαιρι κιολας, θα παρετε φωτια !
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 7:30 am
xaxaxa oke θα το εχω υποψη μου
 

Posted Fri 17 Jun 11 @ 8:38 am


(Old topics and forums are automatically closed)