Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Hercules RMX - Πρόβλημα με drivers - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

paidia xreiazomai thn voh8eia cas...exw tn rmx kai t provlhma m einai pws otan anoigw t virtual dn douleuei t cue select k akouw mno ena chanel ...n pw oti ginetai mno ct pc m k proekeipce procfata dn eixa tetoio provlhma pio prin...an mporei n m pei kaneis t mporw n knw...euxarictw
 

Posted Mon 08 Oct 12 @ 4:49 am
Μόνο μια απορία:
Ανάστησες ένα θέμα από 1.5 χρόνο πριν που είναι άσχετο με το πρόβλημα σου για να μην μας δώσεις καμία χρήσιμη πληροφορία σχετικά ώστε να σε βοηθήσουμε;

Ξεκίνα από το να μας αναφέρεις αν οι drivers είναι περασμένοι σωστά και γενικά τι αλλαγές μπορεί να έκανες στον υπολογιστή σου το τελευταίο διάστημα.

Επίσης κατέβασε και την τελευταία έκδοση της LE από το download center σου σε περίπτωση που χρειαστεί να την εγκαταστήσεις ξανά, αν και προσωπικά το πρώτο πράγμα που θα έκανα θα ήταν ΠΛΗΡΗ απεγκατάσταση του προγράμματος (με εξωτερικούς σκληρούς δίσκους αποσυνδεδεμένους ώστε να μην χάσω την database) και "φρέσκια" εγκατάσταση του προγράμματος απ' την αρχή!
 

Posted Mon 08 Oct 12 @ 4:57 am
Δεν είναι θέμα υπολογιστή γιατί το έχω δοκιμάσει και αλλού έχω κατεβάσει τις τελευταίες εκδόσεις και έχω προσπαθήσει αρκετές φορές...το περίεργο είναι ότι σε ένα υπολογιστή που είχα εγκαταστήσει τα drivers πιο παλιά δουλεύει κανονικά...Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το πρόβλημα γιατί ξαναλέω δούλευε κανονικότατα στο laptop μου και την επόμενη μέρα είχα αυτό το πρόβλημα...Ευχαριστώ για την ανταπόκριση αν θέλετε κάποια πιο συγκεκριμένη πληροφορία πείτε μου..
 

Posted Sun 14 Oct 12 @ 6:10 am


(Old topics and forums are automatically closed)