Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Slab zvuk na slusalicama

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

mmm81Home userMember since 2011
e ovako, imam Numark total control, zvucnu Numark DJ/IO, sluske Behringer HPX2000, i imam problem kad bude vrhunac veceri i muzika bude najglasnija, jedva cujem muziku na sluskama, moram da nabijem skroz sluske na usi, znam da laptopovi imaju slabiji signal u odnosu na cd playere, pa me interesuje kako da resim ovaj problem, jel ima neko manuelno podesavanje u VDJ-u jacine zvuka na slusalicama ili na laptopu, ili je resenje da kupim neko mini pojacalo za laptop.
unapred hvala!
 

Posted Tue 08 Feb 11 @ 3:34 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
jel si pogledao u skin, da nisi tamo slucajno smanjio slusalice
 

Posted Tue 08 Feb 11 @ 5:39 am
mmm81Home userMember since 2011
ok, mozda sam ja preterao malo, nije da se bas jedva cuju, ali se naprezem kod pojedinih stvari, jer ne pushtam iskljucivo elektronsku muziku pa da mi je bitan samo bass, ima tu i disco, funk, indie stvari.. naravno da su uvek pojacane do kraja.. e sad, nemaju one izolaciju kao Sennheiser HD25, ali znam da mogu jace da se cuju, problem je sto stelovanje treba obaviti na laptopu i zvucnoj, na laptopu su do kraja a zvucna ide preko ASIO drivera i nisam nigde nasao podesavanje za jacinu zvuka, samo za latency i kvalitet.. tako da verujem kad bih ih prikljucio na mixer i CD player da bi grmele..
 

Posted Tue 08 Feb 11 @ 7:06 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
sve zavisi od Soundkartice. Svaka soundkartice ima svoj limit.
Tako da bi ja reko da je to do soudkartice u laptop
 

Posted Tue 08 Feb 11 @ 8:14 am


(Old topics and forums are automatically closed)