Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: nova mikseta

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

DJ ZOCAHome userMember since 2009
u skorije vreme planiram da kupim miksetu koja bi kostala oko 100 evra... gledao sam po internetu i mislim da je behringer vmx 200 dobra stvar > http://www.mitrosmusic.com/proizvod/1367-Behringer-VMX200/ samo ne znam da li vmx 200 sadrzi pojacalo u sebi, to mi je jako bitno... ako ima neko drugi predlog neka napise.
 

Posted Sat 11 Sep 10 @ 7:26 am
NEMa pojacalo to je dj mixeta,, najbolja ti je za te pare Numark M2 ima bolji zvul od behringera
 

Posted Sat 11 Sep 10 @ 9:23 am
DJ ZOCAHome userMember since 2009
znaci nijedna mikseta nema pojacalo u sebi??? ako imas neki predlog(dobro bi mi dosao) u vezi slusalica, a da nisu bas skupe... hvala na predlogu u vezi m2 (mislim da cu je uzeti) :)
 

Posted Sat 11 Sep 10 @ 1:12 pm
Behringer Headphones HPX4000 ili Allen&Heath Xone XD-40
 

Posted Sat 11 Sep 10 @ 11:20 pm
DJ ZOCAHome userMember since 2009
jos jedno pitanje, izvini ako smaram, ali moram da se raspitam... planiram da uzmem i neke zvucnike koje bih koristio za zurke, dakle, sta preporucujes? prostor u kome bih pustao prima oko 100-120 ljudi... cuo sam da su Altec-ovi zvucnici medju najboljima...
 

Posted Wed 15 Sep 10 @ 2:48 pm
DJ ZOCAHome userMember since 2009
hvala.
 

Posted Mon 27 Sep 10 @ 8:39 am
Zeleo bih neku mixetu da kupim sta mi vi preporucujete koju da kupim treba mi studio...
 

Posted Tue 01 Mar 11 @ 8:22 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
ErminAlja wrote :
Zeleo bih neku mixetu da kupim sta mi vi preporucujete koju da kupim treba mi studio...


zavisi koliko hoces da izdajes i za koju upotrabu bi hteo da koristis miixetu ?
Mixetu ili controller ?
 

Posted Wed 02 Mar 11 @ 4:40 am
Za pocetak ti je najbolje uzet NUMARK TOTAL CONTROL!!!!
 

Posted Sat 19 Mar 11 @ 7:51 am


(Old topics and forums are automatically closed)