Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Patenta gia akoustika

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Kalhspera.Skefthka kati,mia patenta,h opoia borei na doulepsei sto VDJ gia na xrhsimopoieisoume akoustika me mia aplh karta hxou.Sto topic "to kserate oti" ena paidi exei dwsei ena polu kalo tropo gia to pws na metatrepsoume mia 8ura eisodou(mic) se 8ura e3odou(phones).Auto omws ginetai se pc me kartes hxou 4.1 kai panw.Epeidh loipon apo pleuras m dia8esima lefta dn uparxoun gia tn agora kartas hxou,h enos laptop me mia enswmatwmenh kalh karta hxou kai exw perioristei sto laptop tou patera m(tou opoiou h 8ura e3odou dn ginetai na metatrapei se 8ura e3odou) skefthka mia patenta.Mporei kai na mn doulevei dn to xw dokimasei.Xrhsimopoiwntas ena usb to opoio sundeete me to pc kai katalhgei se 2 8ures,1 eisodou-1 e3odou http://images.csnw.com/lrg/a-mb442za.jpg (kapws etsi moiazei) ru8mizontas to VDJ na pernaei tn hxo master apo tn karta hxou tou laptop kai ton hxo tn akoustikwn apo to marafeti auto pou tha to valoume stis ru8miseis na to anagnwrizei ws 2h karta hxou to plh8os akouei tn kanoniko hxo apo tn karta hxou tou laptop kai emeis apo tn "karta hxou" tn hxo tn akoustikwn.!Epanalamvanw dn to exw dokimasei gia na dw an douleivei,an kapoios exei ena tetoio ergalio as to dokimasei (3 lepta douleia einai) kai na mas pei an ginetai auto pou eipa!
 

Posted Mon 23 Aug 10 @ 4:58 am
gouvrasHome userMember since 2009
1on afou einai 3 lepta doulia gt dn to dokimazeis... egw dn katalava akrivws ti ennoeis...

2on Den xreiazetai na agoraseis kamia treli karta ixou mia apli karta ixou usb twn 15 eurw kanei ti doulia ts egw g kairo http://www.dot-media.gr/product_info.php?products_id=1687 Den xreiazesai kamia treli karta g na akouseis t kommati apo ta akoustika


Epilegeis 2 kartes ixou apo tn karta t laptop vgazeis to master kai apo tn usb ta akoustika.
 

Posted Mon 23 Aug 10 @ 11:30 am
Opa katse gt egw oses exw dei kanoun 100+....
 

Posted Mon 23 Aug 10 @ 1:45 pm
gouvrasHome userMember since 2009
egw proswpika eixa mia pou ekane 14 euro... gia psa3e kalutera :P
 

Posted Wed 25 Aug 10 @ 11:27 am
Thnx friend apla evlepa oles autes 4.1 kai panw gi auto...Thnx!
 

Posted Thu 26 Aug 10 @ 7:49 am


(Old topics and forums are automatically closed)