Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: pomozite treba hitno

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

kako da namestim da mi ne peva pevac samo da imam muziku kako????? reciteeee
 

Posted Wed 07 Jul 10 @ 10:39 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Nikako, treba ti instrumental verzija.
 

Posted Thu 15 Jul 10 @ 4:06 am
PasaxHome userMember since 2010
kako se postaje registrovani pro korisnik.???
 

Posted Tue 31 Aug 10 @ 6:26 am
kupis vdj pro
 

Posted Tue 31 Aug 10 @ 6:17 pm
sta se desava,istekao mi je ovaj probni od 20 dana a nemam nikakvih kartica da bih mogao da kupim neki od ovih koji se naplacuju. kada ukljucim virtual dj ne istraje cela pesma sam se prekine i izadje iz programa. sta da radim? hvala u napred.....
 

Posted Tue 21 Sep 10 @ 5:10 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mozes da kontaktiras podrsku da ti produze probni period ili da obrises sistem pa stavis ponovo probnu verziju i trajace ti 20 dana.
Ili da kupis VirtualDJ Pro verziju.
 

Posted Fri 01 Oct 10 @ 10:45 am
brate ako ti nije problem da mi malo detaljnije opises sta mogu da uradim ili mi ostavi tvoju adresu bilo cega (skipe,face...) pa da se kontaktiramo i zavrsim to.....krenuo sam da radim u italiji u nasoj diskoteci da pustam muziku a navikao sam na virtul dj. skidao sam ga na dva kompa da bih mogao duze da radim! ****@hotmail.com mi je adresa pusti mi sms tvoje adrese ako hoces!!! da ne duzim vise.....bilo kako hvala!!!
 

Posted Thu 07 Oct 10 @ 8:47 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

Posted Thu 14 Oct 10 @ 5:27 am
;) Dobro si mu reko ali ako lik koristi controler ....e onda mu home ne pomaze....ako vec radi u diskoteci..moze da si kupi pro...ali nesto slicno sto podrzava...

Ja sam si kupio ovaj virtual 5 home(no controler)...da ga isprobam..i nije los...a inace koristim traktor pro..naravno licenciran ...pa sam razmisljo o prelazu na virtual..pa sam potego demo da probam...pa mi neje jasno zastoi mi po nekad pucketa na zvucnicima....to mi se nikad nije desavalo na traktoru..pa se pitam dali je to mozda do njega zato sto je demo..ili sta?

a imam Numark Stealth control...pa mi radi savrseno na traktoru...stim da radi isto i na virtulu nema kasnjenja ..samo neznam dali nisam ga dobro nastavio..pa mi pucketa...ali prosto....da ostanem na traktoru...;)

lp Dj sasha

 

Posted Thu 14 Oct 10 @ 3:36 pm
 

Posted Thu 28 Oct 10 @ 1:21 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Kao sto rekosmo, moras da imas Pro verziju.
 

Posted Thu 28 Oct 10 @ 5:19 pm
za virtual dj pro versiu moraš dat 2000 kuna??
 

Posted Mon 01 Nov 10 @ 2:48 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, i softver se placa kao i hardver ;)
 

Posted Tue 02 Nov 10 @ 1:13 pm
U jbt. sve ukupno 4000 kuna.I treba mi još nekih 10 000 kuna da si kupim dva Pioneera CDJ 2000 i od CDJ Control panel
 

Posted Thu 04 Nov 10 @ 5:41 am
RADAKMHome userMember since 2010
POozz, da li mi mozete pomoci, ja sam se nedavno pridruzio Virtual dj(Virtual DJ home 7) pa jos nisam upucen u sve stvariii, pa da li mi mozete reci kako da kada udjem u *NetSearch* i izaberem neku pesmu da ide cela a ne nekih pola min, ni jedna pesma nije cela. ??????


Hvalla!!!
 

Posted Fri 07 Jan 11 @ 1:15 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
RADAKM wrote :
POozz, da li mi mozete pomoci, ja sam se nedavno pridruzio Virtual dj(Virtual DJ home 7) pa jos nisam upucen u sve stvariii, pa da li mi mozete reci kako da kada udjem u *NetSearch* i izaberem neku pesmu da ide cela a ne nekih pola min, ni jedna pesma nije cela. ??????


Hvalla!!!


da bi mogo da cujes celu pesmu moras da kupis premium meber. To kosta mesecno oko 9$
 

Posted Fri 07 Jan 11 @ 3:48 pm
RADAKMHome userMember since 2010
Hvalla!!!
 

Posted Fri 07 Jan 11 @ 4:11 pm


(Old topics and forums are automatically closed)