Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: DJ'ing......TELOS ? Dyskoloi kairoi gia ...Dj prigkipes.. ...Leme ...ton pono mas edo !! - Page: 6

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

ilias7Home userMember since 2005
apokleiete na milas sobara.isa isa poy ftanoume mexri ekei kai oxi parapera.an kleidwsoun to topic giayto tote as kleidwsoun olo to site kalitera kai na to kanoun prive.oytws i alos i energi symetoxi einai kata meso oro 5 atoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o penguin,o penguin,o penguin,o penguin kai o penguin.(entaksi re , mia plaka ekana)
 

Posted Sat 28 Mar 09 @ 3:19 pm
paidia uparxei kai to chill out gia auth th douleia . Den to kleidwnw afhste to na pesei
 

Posted Sat 28 Mar 09 @ 6:36 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
1) D.J. για μεζεδοπωλείο στο Παλαιό Φάληρο, με δισκοθήκη λαϊκά, παλαιά λαϊκά και ρεμπέτικα, για Παρασκευή και Σάββατο

2) DJ με γνώσεις λαϊκής μουσικής, με δική του συλλογή, ζητείται από bar, περιοχή Αγιος Δημήτριος


autes einai aggelies apo ti simerini ekdosi tis xrysis eukarias.

DJ-PENGUIN pou eisai?


xexexee

se peirazo
 

Posted Sat 28 Mar 09 @ 9:00 pm
KAPOTE EIXA DEI MIA AGELIA.............gynaika me plousia prosonta zititai gia dj se cafe.....ano kypseli.......kai eixa meinei kagelo.....
 

Posted Sun 29 Mar 09 @ 11:55 pm
aledjo wrote :
1) D.J. για μεζεδοπωλείο στο Παλαιό Φάληρο, με δισκοθήκη λαϊκά, παλαιά λαϊκά και ρεμπέτικα, για Παρασκευή και Σάββατο

2) DJ με γνώσεις λαϊκής μουσικής, με δική του συλλογή, ζητείται από bar, περιοχή Αγιος Δημήτριος


autes einai aggelies apo ti simerini ekdosi tis xrysis eukarias.

DJ-PENGUIN pou eisai?


xexexee

se peirazo


dose mou to tilefono tous na tous steilo enan kalo pou xero....xaxaxaxa.....
 

Posted Sun 29 Mar 09 @ 11:55 pm
An einai na paizw apo tis 9 ews tis 5.30 to prwi skyladika kathimerines, gia savvato den kserw ,mallon mexri tis 9 to prwi gia 50 eyrw (to eida ayto se kapoion gnwsto filoy poy phga aytes tis meres) kalytera na ginw taxitzhs!
 

Posted Mon 30 Mar 09 @ 11:57 pm
ilias7Home userMember since 2005
kalooooooooooo......autes einai idees.
taxidj.bolta gia mia wra me tin mousiki tis areskeias sas.30 euro mexri 4 atoma.
virtual katastaseis,discobala,teleios ixos.
8 wres x 30 =240 -80(petrelea,fthora,asfalisi)=150 x 20meres =3000 euro, sabatokiriaka eleythera,ipsilos misthos,kenes wres tin imera gia psarema,xalara xwris ksenixti (meta tis 12 paei sta 50)kanontas hobby(odigisi,djing)
meta ksipnisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 4:09 am
PAIDIA gia peite mou posoi apo esas pou kanete ayth th douleia san kyrio EPAGELMA vazete enshma?Kai plhrwneste kanonika...dhl den sas xrwstane merokamata?Kai ase na mh rwthsw gia dwra giortwn adeies klp....Egw pantws to exw kataferei alla dystyxws mono gia thn therinh sezon giati exw pesei se afentika pou katalavainoun oti o dj krataei ena magazi...kai oxi ta PROSONTA ths barwoman..alla dystyxws mono thn kalokairinh sezon.Fetos kleinw 8 xronia se auto to magazi kai eimai poly xaroumenos gia auto.ARAGE ti tha mporousame na kanoume gia na veltiwsoume tis synthikes tou EPAGELMATOS mas pou oloi mas sigoura agapame...Shm:douluw 18 xronia eimai pantremenos exw dyo paidia kai zw thn oikogeneia mou apo auth th douleia..kai to kako exei arxisei na paraginetai..PERIMENW gnwmes mpas kai organwthoume kapote.
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 8:36 am
ego pistevo oti den ginetai tipota.....i moni lysi einai na allaksoume xora,,na pame se kamia sovari xora giati edo eimaste mono gia tzatziki syrtaki greek mousaka,greek leventia kai syrtaki.....monastiraki plaka thisseio ktl ktl..

o kathe tsopanis poulise gidia kai xorafia k pire pososto se magazi k nomizei oti einai pantognostis

alla gia na min leme g tous allous k oi djs den pane piso..........dose tous gomenes kai doxa k den tous noiazei tipota.....

alla ego rotao k kati allo....peite oti ginetai ena somateio ellinon dj...poios tha to xrimatodotisei?kanenas tha fevgoun san tis katsarides ama tous peis na xrimatodotisoun somateio.........ta idia eginan k to 1983
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 9:26 am
As mas pei kapoios pou xerei ti xreiazetai gia na idrythei ena swmateio??....Kai eilikrina den pisteuw oti einai toso thema xrhmatwn file PENGUIN..alla h antimetwpish autwn pou tha emplakoun se kati tetoio apo tous Tsopanhdes pou les...ante na xanabreis douleia meta kai auto malon tha einai h mikroterh synepeia.
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 9:37 am
ilias7Home userMember since 2005
paidia,swmateio sthn allada poy na mporoyn na sinnenoithoun ta melh tou den ipirxe,den iparxei oyte tha iparksei pote.milate gia ena epaggelma poy den einai katoxyrwmeno.emeis poy exoyme katoxiromena epaggelmata(ipotithete oti gia na to askiseis prepei na exeis kapoies proipotheseis)kai imaste swmateio 20 anthrwpwn ,den mporoyme na sinnenoithoume oyte gia apla pragmata,gia to symferon mas(eimai 10 xronia sto swmateio).o kathenas kanei oti goystarei eitai ton simferei eite oxi.ti psaxnete na brite.ayto einai xoui elliniko.simera diloneis oti theleis,giatros,mixanikos,ilektrologos.....kanenas den asxolite.
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 9:44 am
File ilia7 sthn katastash prwsopikou tou magaziou pou doulevw ta kalokairia anagrafomai san diskothetis oute barman oute servitoros ara h katwxyrwsh yparxei...twra pisteuw oti einai perisotero thema ergodotwn kai alexiptwtistwn pou thn vlepoun djs epagelmaties gia xavale...twra entaksei sigoura den exoume na paravaloume titlous kai ptyxia giati to djing einai 100% feeling kai fantasia,alla tha eprepe me kapoia xronia proyphresias,kai fysika apodedeigmena vasi enshmwn h den xerw ti allo,oloi emeis pou kanoume mono auto gia na zhsoume na mporousame na prostateutoume apo oles tis vlakeies pou epitrepoume na symvainoun..Alitheia sthn Agglia px ti ginetai?
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 9:58 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
emena egrafe ΝΤΙΣΚ ΤΖΟΚΕΙ

otan imoun se mia kafeteria kai ithele na einai kalimeno to boss me to ika...

exo proypiresia DJ ara eimai epaggelmatias me xartia.... 8)
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 10:38 am
Aledjo nomizw oti to thema einai poly sovaro gia na to eirwneyesai...an goustareis na kaneis to dj gia plaka kai gia na bgazeis kana fragaki gia tis straves h kai kanena gomenaki ok..no problem..alla otan milame sovara kalytera na leipei h plaka,giati kai egw alla kai alla paidia edw mesa exoume dwsei th zwh mas se auto pou kanoume.Kontra se olous pou nomizoun oti to na eisai dj einai eukolo,eukairiakh douleia,douleia gia pitsirikades opws esy fantazomai kai foithtes..eimai 37 douleuw apo ta 19 kai opws katalavaineis h epoxh ths plakas me th douleia mou exei perasei...Agapw thn douleia mou kai apaitw pleon na mporw na thn kanw me axioprepepeia,an den to shkwneis auto...asto kalytera.
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 11:00 am
aledjo wrote :
emena egrafe ΝΤΙΣΚ ΤΖΟΚΕΙ

otan imoun se mia kafeteria kai ithele na einai kalimeno to boss me to ika...

exo proypiresia DJ ara eimai epaggelmatias me xartia.... 8)


disc jockey den grafei i adeia ergasias........discothetis grafei.....oso geloio k an akougetai k emena se magazi san discotheti me eixan grapsei
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 11:40 am
kai se ayto pou leei o ilias symfono.
den synnenoeisai kai to somateio ton djs pou pige na ginei to 1983 apetyxe g ayto to logo.....den evgaine akri o kathenas ta dika tou.

kai tote skefteite oti itan oloi epagelmaties

tora ama ginei prospatheia na ginei somateio tha gemisei me malakes,H me tipota pitsirikades pou tin eidan djs H me tipota argosxolous computerades pou piran ena software kai eginan morales..
pio poly gelio tha pesei me aytous para tha ginei sovari douleia....

alla k pali me ti kritiria tha theoreitai enas epagelmatias?me to oti se ena magazi ton dilosan san disc jockey ,ara exei proypiresia ara einai epagelmatias opos leei k o aledjo?
edo kai metaxy mas se syzitiseis den synennooumaste sto ti einai telika o dj........o kathenas ta dika tou...perissoteres paparies akouo para sosta pragmata me orismenes ekseraiseis bebaia

allos to ena den paizei rolo allos to allo den paizei rolo kai gia na leme k tin alitheia oi misoi apo emas se ayto to forum k oxi mono den einai kan epagelmaties apla tin kavla tous kanoun ALLA..........I APOPSO APOPSI....

kai milame gia somateio?
kai i xrimatodotisi einai simantiki(ayto pou eipa se allo post)den tha asxolithei kanenas...
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 11:53 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ntaksi re paidia, se kafeteria eipa oti imoun, den imoun se club.

se club xreiazontai oi epaggelmaties tou eidous eno stis kafeteries oi ypoloipoi...
ego auto pisteuo.

alloste sti kafeteria i mousiki einai apla gia na yparxei kai liges stigmes dinei poly simasia o kosmos.

oso gia to ΝΤΙΣΚ ΤΖΟΚΕΙ, auto egrafe to xarti pou ypegrapsa kai exo akoma....
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 11:59 am
aledjo wrote :


se club xreiazontai oi epaggelmaties tou eidous eno stis kafeteries oi ypoloipoi...
ego auto pisteuo.

alloste sti kafeteria i mousiki einai apla gia na yparxei kai liges stigmes dinei poly simasia o kosmos.



KALA MAS KOUFANES TOrA.......
katarxin ta club den einai anoixta kathe mera......tis ypoloipes ti tha kanoume?tha xynomaste?
ama loipoin stis cafeteries den xreiazontai epagelmaties tote na min exoun to thrassos aytoi oi ypoloipoin na zitane kai merokammato

re aledjo eleos pia meta mou les oti se krazo k sou milao apotoma k tetoia alla k esy mas exeis karafliasei
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 12:25 pm
ilias7Home userMember since 2005
alithino anekdoto.asxetos me blepei sto magazi mou se "free time" na blepw kati poy exei sxesi me mousiki sto pc.moy leei:ti? eise kai esi dj ? eime ki egw.to dj onoma mou einai morales, alla gia na diaferw apo ton allo ,to grafw me 2 lamda.karafliasa.katalabenete posi kseftila exei faei to djing to opoio kata tin gnwmi mou xreiazete ola osa egrapsa sta prwta post.fteei i den fteei i texnologia opws eixa pei.me kraksane kapoioi,parolo pou ithele na prostatepsw esas toys pro.etsi se esdexomeno swmateio tha iparxei kai kapoios moraLLes.
 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 12:37 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
aaaa diladi enas epaggelmatias dj pou douleuei se club, tis ypoloipes meres douleuei se kafeteries?

den ksero an isxyei auto alla proti fora to akouo.

apo tin alli de nomizo oti sti kafeteria xreiazetai kai ton idio epaggelmatismo oso sto club.

gi'auto alloste sti kafeteria pernoun pio liga lefta ap'oti sto club. sosta?


ego pantos an imoun epaggelmatias kai douleua se club, 1 de tha epefta sto epipedo na doulepso se kafeteria giati to niotho meionektika, 2 ksero club-barakia pou douleuoun kathe mera ara tha itan xazo na pao se kafeteria.

einai san na traoudaei enas megalo tragoustis 3 meres ti bdomada sto kentro kai tis ypoloipes meres sta panygiria... de mou kolaei auto.


 

Posted Tue 31 Mar 09 @ 12:41 pm
16%