Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: eimai neos help

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

geia sas filoi mou eimai neos se ayto to forum kai eilikrina mou aresei poly pou vriskomai edo mazi sas
.tha hthela na sas kano mia erotisi epeidi eimai megalos sxetika se hlikia thelo na arxiso na paizo me to virtualdj giati to vrisko poly eykolo kai dimiourgiko.episis den mporo pia na kouvalao dosie me cd kai to virtualdj mou aresei san software to dokimasa se ena filo mou kai mou arese para poly
Ayto pou thelo an ginetai na mou peite einai ti akrivos xveiazomai gia na arxiso kai apo pou boro na agoraso to programma.
sas eyxaristo poly ek ton proteron kai elpizo na ta poume syntoma
 

Posted Fri 13 Mar 09 @ 5:11 am
Katarxin kalos irthes.
Sou eyxomai kalo diamoni , kai dimioyrgika post kai me ousia!!!
An ap'oti katalava epezes kai paizeis idi me cd, ki an einai etsi , tote to mono pou tha sou po gia arxi , stin erotisi sou apo pou na agoraseis to programma , mporeis me tin pistotiki sou na to kaneis download apo ayto to site poy eimaste , giati outos H allos to programma den poulietai sta magazia k.l.p.
Se genikes grammes kai mexri tora.
Ksekina kata tin apopsi mou panta , agorazontas to opos sou eipa , kai pali edo eimaste ola ta paidia , na se voithisoume oso mporei kai kserei o kathenas xorista.
Kai pali kalos irthes.
 

Posted Fri 13 Mar 09 @ 7:41 am
file mou se eyxaristo para poly gia tin polytimi bohtheia sou
 

Posted Fri 13 Mar 09 @ 11:18 am
Oti thes Stamati , afou eisai kai tis geneias mou , oti ksero kai mporo edo eimai ki ego kai ola ta paidia opos eipa gia voitheia.
Na eisai kala panta!!
 

Posted Fri 13 Mar 09 @ 11:46 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Fri 13 Mar 09 @ 9:50 pm
paidia sas eimai kataypoxreomenos eyxaristw para poly
 

Posted Sat 14 Mar 09 @ 10:17 am
kalispera k apo mena! Onomazomai Giorgos k elpizo na me dektite k stin parea sas! Loipon loipon paidi lukeiou, psaxnomai na xekiniso na paizo mousiki ligo poio sovara. Exo arketa megali sulogi se komatia, k psilokano mixeis ktlp ^^ Auto p thelo na rotiso einai an uparxei kapoio site/forum oste na mpenoume na vlepoume nea komatia ktlp ktlp (gia na mathenoume k emeis..)
 

Posted Wed 18 Mar 09 @ 9:07 am
dj-Divas wrote :
kalispera k apo mena! Onomazomai Giorgos k elpizo na me dektite k stin parea sas! Loipon loipon paidi lukeiou, psaxnomai na xekiniso na paizo mousiki ligo poio sovara. Exo arketa megali sulogi se komatia, k psilokano mixeis ktlp ^^ Auto p thelo na rotiso einai an uparxei kapoio site/forum oste na mpenoume na vlepoume nea komatia ktlp ktlp (gia na mathenoume k emeis..)


episis den xreiazetai na gemizeis ola ta topics me to idio pragma......se 1 topic grafe kai to vlepoume
 

Posted Wed 18 Mar 09 @ 10:02 am
ilias7Home userMember since 2005
KALISPERA KI APO DW.
 

Posted Wed 18 Mar 09 @ 2:52 pm


(Old topics and forums are automatically closed)