Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: windows 11 & Denon
δεν βρηκα κατι οποτε ανοιγω θεμα να ρωτησω αν καποιος εκανε update σε wndows 11 και να δουλευει με denon ωστε να μαθουμε αν λειτουργουν ολα σωστα με τους drivers
 

Posted Fri 22 Oct 21 @ 11:08 am
δεν ειναι νωρις να παμε στα 11?
και εγω denon δουλευω αλλα ασχετα απο μαρκα μηπως πρεπει να περιμενουμε?
και τι κερδιζουμε με τα 11?
( πολυ ) ηρεμα ρωταω
 

Posted Fri 22 Oct 21 @ 12:20 pm
kokkinoskoufitsos wrote :
δεν ειναι νωρις να παμε στα 11?
και εγω denon δουλευω αλλα ασχετα απο μαρκα μηπως πρεπει να περιμενουμε?
και τι κερδιζουμε με τα 11?
( πολυ ) ηρεμα ρωταω




αχααχαχαχχαχααχαχαχ και εγω ρωταω να μαθω γιατι μου το εβγαλε στις ενημερωσεις!ο phantom ειπε σοφα να περιμενουμε αλλα αναρωτιεμαι αν καποιος εκανε ηδη
 

Posted Fri 22 Oct 21 @ 3:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Για το VirtualDJ δεν υπάρχει πρόβλημα.
Συνήθως υπάρχουν προβλήματα με τους drivers, οπότε καλό είναι να περιμένεις την επίσημη οδηγία του κατασκευαστή.. https://denondjforum.com/t/notice-windows-11-compatibility/35654
 

Posted Sat 23 Oct 21 @ 8:13 am
djdad wrote :
Για το VirtualDJ δεν υπάρχει πρόβλημα.
Συνήθως υπάρχουν προβλήματα με τους drivers, οπότε καλό είναι να περιμένεις την επίσημη οδηγία του κατασκευαστή.. https://denondjforum.com/t/notice-windows-11-compatibility/35654



ναι ετσι φαινεται!ευχαριστω
 

Posted Sat 23 Oct 21 @ 8:25 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Πάντως η επίσημη Denon έχει βγάλει ανακοίνωση για να μην προχωρήσουν οι χρήστες στην αναβάθμιση των Windows 11 μέχρι να τελειώσουν τα τέστ τους...

 

Posted Tue 26 Oct 21 @ 2:18 pm
djnet71 wrote :
Πάντως η επίσημη Denon έχει βγάλει ανακοίνωση για να μην προχωρήσουν οι χρήστες στην αναβάθμιση των Windows 11 μέχρι να τελειώσουν τα τέστ τους...



thank you
 

Posted Wed 27 Oct 21 @ 3:20 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
dj_betty wrote :
djnet71 wrote :
Πάντως η επίσημη Denon έχει βγάλει ανακοίνωση για να μην προχωρήσουν οι χρήστες στην αναβάθμιση των Windows 11 μέχρι να τελειώσουν τα τέστ τους...



thank you


Τίποτα, να παρακολουθείς που και που το link που έβαλε πιο πάνω ο djdad...είναι οι επίσημες ανακοινώσεις της DENON για το θέμα.Νομίζω όμως πως αν έχεις μπει και στο newsletter της DENON DJ σου έρχονται mail με ειδοποιήσεις!κα΄τι είχα δει κι εγώ στo mail μου πριν λίγες μέρες.
καλημέραααα

 

Posted Thu 28 Oct 21 @ 9:12 am
https://denondjforum.com/t/notice-windows-11-compatibility/35654
"Hi Everyone,

We’re pleased to let you know that our test teams have completed test sweeps and Engine DJ v2.1.0 is now officially compatible with Windows 11. Thank you for your patience."


η επισημη απαντηση!αρα προχωραμε κανονικα εμεις σε update?

 

Posted Sat 18 Dec 21 @ 10:49 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Δεν κρατιέσαι ε ? χαχα

Δουλεύω με τα Windows 11 εδώ και καιρό, όπως και άλλοι χωρίς προβλήματα. Αλλωστε τα Windows 11 δεν έχουν σοβαρές αλλαγές όσον αφορά τις βιβλιοθήκες που χρησιμοποιούν τα περισσότερα προγράμματα, και σχεδόν είναι μία οπτική/visual αναβάθμιση.

Το Engine 2.+ είναι όντως συμβατό με Win 11, αλλά δεν ξέρω για τους drivers της κονσόλας σου. Από ότι βλέπω έχεις την MC4000, δεν βλέπω κάποιο update στους drivers, οπότε ρίξε μια ματιά στο forum της Denon να δεις αν έχουν αναφέρει άλλοι κάποιο πρόβλημα.

 

Posted Sat 18 Dec 21 @ 12:46 pm
djdad wrote :
Δεν κρατιέσαι ε ? χαχα

Δουλεύω με τα Windows 11 εδώ και καιρό, όπως και άλλοι χωρίς προβλήματα. Αλλωστε τα Windows 11 δεν έχουν σοβαρές αλλαγές όσον αφορά τις βιβλιοθήκες που χρησιμοποιούν τα περισσότερα προγράμματα, και σχεδόν είναι μία οπτική/visual αναβάθμιση.

Το Engine 2.+ είναι όντως συμβατό με Win 11, αλλά δεν ξέρω για τους drivers της κονσόλας σου. Από οτι βλέπω έχεις την MC4000, δεν βλέπω κάποιο update στους drivers, οπότε ρίξε μια ματιά στο forum της Denon να δεις αν έχουν αλλοι καποιο προβλημα.



ψυχαναγκαστικη και δεν θα ησυχασω μεχρι να γινει!το ψαχνω με το ονομα της κονσολας μονο?

 

Posted Sat 18 Dec 21 @ 12:51 pm
Καλησπερα σε ολους
εγω με τα 11 και numark VII κανενα θεμα προς το παρων !
 

Posted Mon 20 Dec 21 @ 8:13 pm
INFRAGUARD wrote :
Καλησπερα σε ολους
εγω με τα 11 και numark VII κανενα θεμα προς το παρων !

ευχαριστουμε!βεβαια εγω εχω denon οποτε αναμενουμε αν καποιος εχει κανει update

 

Posted Fri 24 Dec 21 @ 2:54 pm