Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: προβλημα στα ακουστικα - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλέ μου θείε σε ευχαριστώ!

Το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι θα δοκιμάσω ότι μου είπες και θα στείλω τα αποτελέσματα!

Προς το παρών. .Ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

Posted Thu 28 Mar 19 @ 4:54 pm
Theios Giorgos wrote :


Δεδομένων των γενικών ρυθμίσεων που ανέφερα εξαρχής, των ιδιαιτεροτήτων που ανέφερα άνωθεν και του γεγονότος ότι το πρόβλημα υφίσταται "ρυθμικά" (ταυτόχρονα με την "μπότα", όπου τότε τα ακουστικά "ζητάνε" περισσότερο ρεύμα), θεωρώ ότι εκεί πρέπει να εστιάσει ο φίλος...


... λογικό ... αν όντος ισχύει αυτό , το φερόμενο θα μειώνετε ή και θα εξαλείφετε χαμηλώνοντας την ένταση των ακουστικών ... για κάνε και αυτή τη δοκιμή ...

 

Posted Fri 29 Mar 19 @ 7:22 am
Το πρόβλημα συνεχίζεται..είναι θέμα ενέργειας ξεκάθαρα! Η κονσόλα ωστόσο είναι μόνη της στο laptop..σκληρός δίσκος και ποντίκι είναι σε χαμπ με δικό του ρεύμα! Το laptop είναι παλιό βέβαια. .δεν έχει usb 3..τι άλλο μπορώ να κάνω?
 

Posted Fri 29 Mar 19 @ 4:16 pm
βάλε την κονσόλα στο hub και το ποντίκι στο λαπτοπ να δεις αν αλλάξει κάτι ...
 

Posted Fri 29 Mar 19 @ 4:54 pm
Θα το δοκιμάσω!
Δεν έχουμε να χάσουμε κάτι. .Θα σας πω νεότερα αύριο!
Ωστόσο σας ευχαριστώ πολύ!
Καλό βράδυ!
 

Posted Fri 29 Mar 19 @ 5:20 pm
Καλησπέρα στην κοινότητα και καλό μήνα! Μετά από μέρες δοκιμών, αφού άλλαξα τα πάντα, μπριζες, πολυμπριζα, χαμπ, ποντίκι, μόνο σπίτι δεν άλλαξα σήμερα είπα να το δοκιμάσω στο λαπτοπ της γυναίκας μου..Ένα lenovo το οποίο όμως έχει θύρα usb 3.0..και το πρόβλημα λύθηκε με τον ήχο στα ακουστικά! Το έχω τώρα 5 ώρες. .Το αφήνω να "κοιμάται" και όταν το ξυπνάω είναι κομπλέ! Οπότε το πρόβλημα είναι το macbook pro late 2010 που έχω. .υπάρχει λύση? Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Μπορώ να βάλω usb 3.0 στο macbook?
 

Posted Mon 01 Apr 19 @ 6:10 pm


(Old topics and forums are automatically closed)