Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Διπλά-Τριπλά τραγούδια σε virtualfolders

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
Καλησπέρα παίδες.Για κάποιο λόγο που ακόμα δεν έχω εντοπίσει τι λάθος κάνω με τον φάκελο virtualdj στο macbook....μου εμφανίζει σε όλους τους virtual folders διπλά,τριπλά,τετραπλά Tracks όλα ενεργά!Επειδή έχω κλείσει 5 ώρες κάνοντας remove from this virtualfolder ένα ένα τα track και αρχίζουν και θολώνουν τα μάτια...υπάρχει κάποιο tip να τα κάνω μαζικά remove from this virtualfolder καθώς έχω πολύ πράμα ακόμα να ''καθαρίσω''???
Ευχαριστώ
 

Posted Mon 30 Jul 18 @ 9:12 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Παίδες μετά από ψάξιμο...βρήκα ένα παρόμοιο πρόβλημα σε ξένο φόρουμ που έδωσε αυτή την λύση ο djdad :

Perhaps you could drop all the files of the virtual folder to the Automix List, then use the option remove duplicates and grab all the remaining tracks and add to a new Virtual Folder. Cant think of an easier way and really no idea how this happened.

Το δοκίμασα και έπαιξε μια χαρά!Το αφήνω εδώ να υπάρχει σε περίπτωση που τύχει και σε κάποιον άλλο παρόμοιο πρόβλημα.
Τώρα πρέπει να βρω τι λάθος έκανα με εξωτερικούς σκληρούς στο macbook και μου δημιούργησε πάρα πολλά διπλά,τριπλά,... Tracks στα virtualforlders.
Καλό βράδυ
 

Posted Mon 30 Jul 18 @ 10:19 pm


(Old topics and forums are automatically closed)