Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Προβλημα εγγραφης

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Γεια σας..παταω στην εγγραφη και μου γράφει αναμονή για μουσικη. Παροτι ξεκιναει η μουσικη δεν γινεται καμια εγγραφη. Τι συμβαίνει?
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 12:47 pm
Χρησιμοποιείς κάποια κονσόλα;
Ποια;
Τι ρύθμιση έχεις κάνει στο sound setup όσον αφορά την εγγραφή;
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 3:17 pm
Χρησιμοποιω την vms5
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:18 pm
Χρησιμοποιω την vms5 ουτε με συνδεδεμενη την κονσολα γραφει ουτε χωρις. Τωρα ειναι χωρίς την κονσολα
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:21 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
"Χωρίς την κονσόλα", τι εννοείς ?

Όλα εξαρτώνται από το που λες στο VirtualDJ να κάνει εγγραφή. Οταν το audio setup είναι Master & Headphones, τότε το VirtualDJ απλά γράφει το Master χωρίς να πρέπει να βάλεις κάποια record γραμμή στο audio setup.
Οταν το audio setup πρέπει να είναι Ext Mixer (δλδ deck 1, deck 2, klp) όπως απαιτεί η VMS5 για να λειτουργήσει σωστά, τότε πρέπει να ορισεις την πηγή που θα γράφει με μία γραμμή record.

Διάβασε εδώ http://www.virtualdj.com/manuals/hardware/americanaudio/vms5/advanced/record.html

αν έχεις πρόβλημα με την ποιότητα εγγραφής αναγκαστικά πάς εδω.. http://www.virtualdj.com/manuals/virtualdj8/settings/audiosetup/recordloopback.html
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:22 pm
Ναι...και χωρις κονσολα τι γινεται? Γιατι δεν γραφει?
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:32 pm
Κοιτα αυτη τη στιγμή δεν εχω συνδεσει την κονσολα. Στις ρυθμισεις εχω κυρια έξοδο αυτη του pc . σαν καρτα εχω την επιλογη μονο εσωτερική καρτα και εξοδο μονο ηχεια.
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:40 pm
Ούτε ομως προχτές πιυ επαιζα με την κονσολα εκανε εγγραφη. Κι εννοείται οτι οι ρυθμισεις ηταν αυτες που λες...της κονσολας deck1...2...3..4
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:42 pm
Οκ ξαφνικα ξεκολλησε μονο του μολις εκανα επανεκκίνηση στο virtual.... Ευχαριστω πολυ
 

Posted Thu 21 Sep 17 @ 5:48 pm


(Old topics and forums are automatically closed)