Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με Εφέ

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπέρα σε όλους χρησιμοποιώ το Virtual dj 8 pro infinity
Συνεχώς χρησιμοποιούσα το εφέ Flanged LoopOut το οποίο είναι ένα πολύ καλό εργαλείο για την δουλειά μου
Μέτα από κάποια update του προγράμματος Virtual Dj.......έχω ένα πρόβλημα με το εφέ.....

Καθώς παίζει το τραγούδι και πατάω το εφέ για κλείσει σιγά σιγά (το κομμάτι) και παίζω στο δεύτερο deck το άλλο ταυτόχρονα......

Το κομμάτι κλείνει σιγά σιγά όπως και πιο παλιά με τις ίδιες ρυθμίσεις αλλά εκεί που τελειώνει το εφέ με κάνει μια διακοπή και συνεχίζει το άλλο......γιατί συμβαίνει αυτό?7

 

Posted Thu 22 Jun 17 @ 12:02 pm
Κάνε αναβάθμιση στην τελευταία Early Access build (3780) και δοκίμασε ξανά. Υπήρξε ένα πρόβλημα με effects που γράφτηκαν για το VirtualDj 6 και νωρίτερα το οποίο διορθώθηκε.
 

Posted Thu 22 Jun 17 @ 3:34 pm
Δεν το κάνει αυτόματα το πρόγραμμα πρέπει να το ψάξω κάπου το update?
Και αν ναι πως γίνετε που πάω?
 

Posted Sun 25 Jun 17 @ 4:11 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
VirtualDJ Settings-->Options (Ρυθμίσεις) ψάχνεις το "EarlyAccessUpdates" και το βάζεις στο Ναι.
Κλείνεις και ανοίγεις το VirtualDJ για να κάνει αυτόματα update στν τελευταία Early Access Build.
 

Posted Mon 26 Jun 17 @ 8:54 am
Ok το έκανα...πήρα και την αναβάθμιση......αυτο είναι καλό να το έχω πάντα ναι ή να το βάλω πάλι στο όχι..?
 

Posted Mon 26 Jun 17 @ 9:29 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Παρόλο που γίνονται αρκετά tests πριν μία Beta build γίνει Early Access, μπορείς να το βάλεις πάλι στο 'Οχι', για παν ενδεχόμενο.
 

Posted Tue 27 Jun 17 @ 5:43 pm


(Old topics and forums are automatically closed)