Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: SOS μουσική βοήθεια για γάμο

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Παιδιά καλησπέρα θέλω μία μικρή βοήθεια έχω έναν γάμο και το ζευγάρι έρχεται από Γερμανία δηλαδή ο γαμπρός είναι γερμανός και η νύφη ελληνίδα το πρόβλημα είναι πώς θέλουν ενα μεγάλο μέρος του προγράμματος να παίξω τραγούδια τύπου tomorroland τι προτείνετε ευχαριστώ εκ τον πρότερον
 

Posted Thu 15 Jun 17 @ 2:55 pm
Εγώ φίλε μου σε αυτές τις περιπτώσεις ζητάω από το ζευγάρι να μου δώσει 1-2 CD με επιλεγμένα τραγούδια του είδους που δεν κατέχω και ζητάω τη βοήθειά τους για την σειρά που πρέπει να ακολουθήσω. Δεν είναι ντροπή να μην γνωρίζουμε κάποια είδη μουσικής. Το κακό είναι Όταν κάνουμε πως τα ξέρουμε Όλα και μπλέκουμε σε καταστάσεις που δεν μπορούμε να διαχειριστούμε
 

Posted Thu 15 Jun 17 @ 5:04 pm
Παίζει να είσαι ο μοναδικός Έλληνας DJ που θα έχει παίζει σε γάμο progressive house, techno, trance... :-)))
 

Posted Thu 15 Jun 17 @ 5:40 pm
Άσχετο, αλλά μου ήρθε φλασιά: Μήπως ο γάμος είναι Μυτιλήνη, αρχές Ιουλίου???
 

Posted Fri 16 Jun 17 @ 6:25 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Theios Giorgos wrote :
Παίζει να είσαι ο μοναδικός Έλληνας DJ που θα έχει παίζει σε γάμο progressive house, techno, trance... :-)))
αν και δε παιζω σε γαμους ετσι θα παιζα!!! τυχερεεε!


 

Posted Fri 16 Jun 17 @ 4:12 pm
Παιδιά καταλαβαίνω πώς ακούγεται έξω απο τα συνηθισμένα που ξέρουμε σε γάμους και εγώ κόλλησα οταν άκουσα τι θέλουν αλλά είναι ελλινογερμανικος γάμος και θέλουν να τα συνδυάσουν έτσι... όχι theios giorgos ο γάμος είναι στην φοινικουντα Μεσσηνίας σε beach bar
 

Posted Sat 17 Jun 17 @ 8:41 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
επειδη εχω περασει και απο κει για διακοπες θα περασεις γαμω!! σουπερ μουσικη (για τα γουστα μου) και καλο μερος!
 

Posted Mon 19 Jun 17 @ 8:41 am


(Old topics and forums are automatically closed)